New · concesión de la gestión integral del Centro Termolúdico Spain Culture, sport & recreation PLENO Seen 30 days left 30 Sep 2026 €190,054
New · Servicios deportivos - Servicio de gestión de Promoción Deportiva Básica y del Programa Sociomotriz de Atención Especial del Ayuntamiento de... Spain Culture, sport & recreation Alcaldía del Ayuntamiento de Los Llanos de Aridane Seen 27 days left 27 Sep 2026 €778,072
New · Servizi di musei, di salvaguardia di siti ed edifici storici e servizi affini - Procedura aperta per l’affidamento del contratto di servizio... Italy Culture, sport & recreation COMUNE DI IRGOLI Seen 23 days left 23 Sep 2026 €483,706
New · Servicios de esparcimiento, culturales y deportivos - Servicios auxiliares en centros culturales, auditorios municipales, teatros y eventos... Spain Culture, sport & recreation Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Murcia Seen 30 days left 30 Sep 2026 €2,678,661
New · Συναυλία με το μουσικό σύνολο ΠΛΕΙΑΔΕΣ με τίτλο «Από την Ήπειρο ως τα Βαλκάνια και τη Μεσόγειο»». Ημ Greece Culture, sport & recreation ΔΗΜΟΣ ΠΑΡΟΥ Seen 4 days left 4 Sep 2026 €1,500
New · Προσκληση για υπηρ σχεδιασμού και την ανάπτυξη της ψηφιακής εφαρμογής ξενάγησης ΝΗΣΙΔΑ ΝΑΞΟΥ Greece Culture, sport & recreation ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Seen 7 days left 7 Sep 2026 €30,000
New · Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για την προμήθεια υπηρεσιών ολογραφικής προβολής στο περίπτερο της ΑΑΔΕ Greece Culture, sport & recreation ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΣΟΔΩΝ ΑΑΔΕ Seen 3 days left 3 Sep 2026 €25,200
New · Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για την Α.Μ 249/26 'Παροχή υπηρεσιών αρχιμουσικού για την φιλαρμονική Greece Culture, sport & recreation ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - ΕΥΟΣΜΟΥ Seen 11 days left 11 Sep 2026 €18,000
New · ΕΓΚΡΙΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ :ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΙΑΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ Greece Culture, sport & recreation ΔΗΜΟΣ ΛΕΙΨΩΝ Seen 4 days left 4 Sep 2026 €1,389
New · ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΤΑΞΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ ΤΟΥ ΕΠΟΠΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΤΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΛΥΣΙΠΠΟΥ Greece Culture, sport & recreation ΔΗΜΟΣ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ Seen 6 days left 7 Sep 2026 €28,226
New · Παροχή καλλιτεχνικών υπηρεσιών στο πλαίσιο της εκδήλωσης Αγροφεστιβάλ «17η Μεγάρων Γη» Greece Culture, sport & recreation ΔΗΜΟΣ ΜΕΓΑΡΕΩΝ Scope changed Seen 8 days left 8 Sep 2026 €16,894
New · ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΚΙΓΚΛΙΔΩΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΜΑ 2026 Greece Culture, sport & recreation ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ Seen 15 days left 15 Sep 2026 €20,000
New · ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ Greece Culture, sport & recreation ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ Seen 3 days left 4 Sep 2026 €1,400
New · CNDM - Concierto de la agrupación musical Orquesta Balthasar Neumann Spain Culture, sport & recreation Dirección General del Instituto Nacional de las Artes Escéni... Seen 9 days left 9 Sep 2026 €16,000
New · Αναγκαιότητα παροχής υπηρεσιών προβολικού συστήματος ψηφιακού κινηματογράφου και συναφούς τεχνικής υ Greece Culture, sport & recreation ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΑΙΝΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΔΗΜΟΥ... Seen 2 days left 3 Sep 2026 €22,581
New · «Αμοιβή καλλιτεχνών του Residui Teatro για την πραγματοποίηση πολιτιστικών δράσεων Greece Culture, sport & recreation ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ Seen 7 days left 7 Sep 2026 €4,000
New · Servicios, de carácter privado, para la interpretación artística, espectáculos y actuaciones musicales de los artistas Fórmula V, Los Kakagu... Spain Culture, sport & recreation Alcaldía del Ayuntamiento de Valsequillo de Gran Canaria Seen 9 days left 9 Sep 2026 €73,600
New · Ηχητική κάλυψη πολιτιστικής εκδήλωσης στο πλαίσιο της συνδιοργάνωσης του Δήμου Αβδήρων με τον Κυνηγε Greece Culture, sport & recreation ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ Seen 7 days left 7 Sep 2026 €400
New · Procedura aperta ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs. 36/2023 per l’affidamento in concessione di uso e gestione dell’impianto sportivo denomina... Italy Culture, sport & recreation UNIONE TRESINARO SECCHIA Seen 30 days left 30 Sep 2026 €132,410
New · ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ Δ.Ε.ΜΕΓΑΡΩΝ Greece Culture, sport & recreation ΔΗΜΟΣ ΜΕΓΑΡΕΩΝ Seen 7 days left 7 Sep 2026 €4,000