New · Modernizacja infrastruktury technicznej w pomieszczeniach technicznych i serwerowych, w tym m.in. systemów zasilania i klimatyzacji w jednos... Poland Radio, TV & communication equipment Szkoła Podoficerska Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy Seen 8 days left 9 Sep 2026
New · Dostawa, montaż, konfiguracja oraz uruchomienie systemu cyfrowej łączności radiowej w tandardzie KF z antenami i wyposażeniem w ramach Progr... Poland Radio, TV & communication equipment Powiat Wadowicki Seen 9 days left 10 Sep 2026
New · Dostawa i montaż sprzętu do szkół (multimedia/dron) w ramach projektu „Ogólniak na warsztat- wsparcie kształcenia ogólnego w ZSB nr 1, ZSM o... Poland Radio, TV & communication equipment Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania Seen 8 days left 9 Sep 2026
New · Zakup sprzętu w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw (obszar 2) Poland Radio, TV & communication equipment Miasto Ustroń Seen 8 days left 9 Sep 2026
New · Nabavka opreme, zamjena oštećene i nadogradnja postojeće pasivne infrastrukture VM BiH Bosnia & Herzegovina Radio, TV & communication equipment GENERALNI SEKRETARIJAT VIJEĆA MINISTARA BIH Seen 48 days left 19 Oct 2026
New · Zakup urządzenia wraz z oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych danych oraz zakup oprogramowania wraz z wdrożeniem oraz szkoleniem do... Poland Radio, TV & communication equipment GMINA OTMUCHÓW Seen 8 days left 9 Sep 2026
New · Ablösung Bewohnerrufsystem Switzerland Radio, TV & communication equipment Feldheim, Regionales Alters- und Pflegezentrum Seen 46 days left 16 Oct 2026
New · Urządzenia sieciowe - Dostawa urządzeń bezpieczeństwa klasy UTM w wykonaniu przemysłowym wraz z dedykowanym systemem centralnego zarządzania... Poland Radio, TV & communication equipment Polska Agencja Kosmiczna Seen 34 days left 5 Oct 2026 €106,765
New · Česko - Televizní a audiovizuální přístroje - Rekonstrukce a modernizace Interaktivní expozice a Informačního střediska v Domě Českého Švýca... Czechia Radio, TV & communication equipment Město Krásná Lípa Seen 3 days left 4 Sep 2026 €1,026,437
New · Urządzenia sieciowe - MODERNIZACJA TECHNICZNA ORAZ POZYSKANIE USŁUGI WSPARCIA SERWISOWEGO DLA SYSTEMU MONITOROWANIA RUCHU I WYDAJNOŚCI SIECI... Poland Radio, TV & communication equipment Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych Seen
New · Sprzęt telewizyjny i audiowizualny - Dostawa wraz z montażem, konfiguracją, uruchomieniem oraz integracją wielkoformatowych ścian wizyjnych... Poland Radio, TV & communication equipment Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych Seen 6 days left 7 Sep 2026
New · Sverige - Mobiltelefoner - Mobiltelefoner med tillhörande tjänster Sweden Radio, TV & communication equipment Växjö kommun Seen 2 days left 2 Sep 2026 €5,400,540
New · Česko - Síťové komponenty - Obměna aktivních prvků LAN Czechia Radio, TV & communication equipment STÁTNÍ TISKÁRNA CENIN, státní podnik Seen 14 days left 15 Sep 2026 €1,243,678
New · Equipamento para telecomunicações - Aquisição de Equipamento DWDM para criação de novo Nó Portugal Radio, TV & communication equipment Fundação para a Ciência e a Tecnologia, IP Seen 30 days left 1 Oct 2026 €152,000
New · Fernseh- und audiovisuelle Geräte - RV Medienkonferenztechnik Germany Radio, TV & communication equipment IT-Verbund Stormarn Seen €2,000,000 est. value
New · România - Echipament de comunicaţii - Furnizare echipamente de tip NGFW (Next Generation Firewall) pentru infrastructura de comunicații SD-W... Romania Radio, TV & communication equipment AGENTIA NATIONALA DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA Seen 14 days left 14 Sep 2026 €4,691,841
New · België - Netwerkuitrusting - Raamovereenkomst voor levering, installatie, configuratie en onderhoud van netwerkapparatuur (hardware, softwar... Belgium Radio, TV & communication equipment Hogeschool Gent Seen 16 days left 17 Sep 2026 €40,000,000
New · Videokonferenzeinrichtungen - Hardware für hybride Videokonferenzen Germany Radio, TV & communication equipment IT-Verbund Schleswig-Holstein (ITV.SH) AöR Seen 30 days left 1 Oct 2026
New · Radio, television, communication, telecommunication and related equipment - T.045.2026 Request for Tenders to establish Frameworks for the p... Ireland Radio, TV & communication equipment An Garda Síochána_1192 Seen 32 days left 2 Oct 2026 €1,500,000
New · Kommunikationsanlage - Migration TK-System Open Scape Voice inkl. Applikationen für die Stadt Münster - citeq Germany Radio, TV & communication equipment Stadt Münster - Zentrale Rechtsdienstleistungen und Vergabem... Seen