Skip to content
Aperlena

Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) verified 2 months ago Contract notice

ZAKUP POJAZDU SPECJALNEGO Z SILNIKIEM DIESLA, TYPU VAN NA POTRZEBY ODDZIAŁU PREWENCJI STRAŻY MIEJSKIEJ W ŁODZI

Closed Poland Transport equipment & vehicles

Buyer STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI

Key facts

Closed
10:00 (UTC+2)
  1. Published
  2. Deadline open for 10 days
  3. Awarded pending
View the official notice Watch this tender

Bidding is closed. An award or a correction on this notice: an email when the register sees it. Log in

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351670 z dnia 2026-07-20 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy ZAKUP POJAZDU SPECJALNEGO Z SILNIKIEM DIESLA, TYPU VAN NA POTRZEBY ODDZIAŁU PREWENCJI STRAŻY MIEJSKIEJ W ŁODZI SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470006145 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Wólczańska 121/123 1.5.2.) Miejscowość: Łódź 1.5.3.) Kod pocztowy: 90-521 1.5.4.) Województwo: łódzkie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź 1.5.7.) Numer telefonu: +48 (42) 250-22-01 1.5.8.) Numer faksu: +48 (42) 630-93-22 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@strazmiejska.lodz.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strazmiejska.lodz.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: ZAKUP POJAZDU SPECJALNEGO Z SILNIKIEM DIESLA, TYPU VAN NA POTRZEBY ODDZIAŁU PREWENCJI STRAŻY MIEJSKIEJ W ŁODZI 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d985f72c-c0a1-4a2d-9f68-75801d7e4e01 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351670 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029820/02/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.3 Dostawa pojazdu specjalnego do przewozu osób ujętych, nietrzeźwych i osób z niepełnosprawnością ruchową typu minibus 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://uml.ezamawiajacy.pl 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Zgodnie z numeracją SWZ: 15.1. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim 15.2. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami (z wyłączeniem składania ofert) odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu Platformy znajdującej się pod adresem https://uml.ezamawiajacy.pl w zakładce „Korespondencja”. 15.3. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne. 15.4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie. Rejestracja dostępna jest po kliknięciu przycisku „Załóż konto za darmo” na stronie https://oneplace.marketplanet.pl. Szczegółowa instrukcja dotycząca tworzenia konta Wykonawcy oraz złożenia oferty dostępna jest na Platformie w zakładce “Baza wiedzy". 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z numeracją SWZ: 15.11. Minimalne wymagania sprzętowo-aplikacyjne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy: 15.11.1. Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s na komputer; 15.11.2. Komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta; 15.11.3. Włączona w przeglądarce obsługa JavaScript; 15.11.4. Zainstalowane na komputerze środowisko uruchomieniowe ORACLE JAVA (dla systemu Windows -w wersji 32 oraz 64 bitowej - do pobrania ze strony producenta w sekcji Java SE Runtime Environment 8u202 - Windows x86 Offline oraz Windowsx64, dla systemu Mac - do pobrania ze strony producenta w sekcji Java SE Development Kit 8u202 - Mac OS X x64; alternatywnie do oprogramowania ORACLE - JAVA w wersji OpenJDK); 15.11.5. Zainstalowana aplikacja Szafir Host; 15.11.6. Podłączony lub wbudowany w komputer czytnik kart podpisu elektronicznego. Prawidłowość zainstalowania ww. komponentów można zweryfikować po zalogowaniu do OnePlace, po kliknięciu przycisku „SPRAWDŹ PODPIS”. 15.12. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu: tel. +48 22 257 22 23. 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert

Official source

Source: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Always verify details on the official notice.

Report an error in this notice

Last verified against Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 2 months ago

Documents on Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polish) bids submitted through e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI

Poland

notices in the register
13
awards
6
awarded in total
€1.4M

One dot per award, on the day it was signed, sized by its value. A ring is an award with no published value.

Recent awards

1 open tender right now

Market context

open now in Transport equipment & vehicles
4,425
median open notice
€250,000

Who wins in this market

Many suppliers

Poland · Transport equipment & vehicles

different companies won awards here
1,915
of the awards went to the three most frequent winners
7%
buyers awarded contracts here
2,345

Based on 4,510 awards with a named winner over the last 3 years. Counted by award, not by value, because lot and framework amounts are not comparable. Concentrated means the three most frequent winners took 65% or more of the awards; many suppliers, under 35% with at least ten different winners.

Competition

tenders per lot on average (open and restricted procedures)
2.1
of those lots received a single tender
40%
of the awards went to companies based in another country
2%
of the tenders came from another country
4%

As the official award notices state them, over the last 3 years. Tenders per lot count open and restricted procedures only: in a negotiated procedure or a direct award a single tender is the procedure itself. The country is the one the notice gives for the winner.

Similar tenders

Open now

Awarded before

Never miss a tender like this

391 new notices in Transport equipment & vehicles in Poland in the last 7 days. Get an email when new ones appear. Free.

Set up my alert

Or follow just its CPV code, Specialist vehicles: an email when new tenders arrive under it, no account needed.

Keyboard shortcuts

Read a list without reaching for the mouse. The shortcuts stay quiet while you type in a field.

j
Next result
k
Previous result
Enter
Open the result
n
Next page
p
Previous page
c
Compare this result
s
Shortlist this result
o
Open the result in a new tab
x
Set this result aside
/
Search from any page
Ctrl K
Search from any page
?
Show these shortcuts
Esc
Close

Index

Close
Log in

Language