Vai al contenuto
Aperlena

Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) verificato 2 mesi fa Bando di gara

ZAKUP POJAZDU SPECJALNEGO Z SILNIKIEM DIESLA, TYPU VAN NA POTRZEBY ODDZIAŁU PREWENCJI STRAŻY MIEJSKIEJ W ŁODZI

Chiusa Polonia Mezzi di trasporto e veicoli

Stazione appaltante STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI

Dati principali

Chiusa
10:00 (UTC+2)
  1. Pubblicata
  2. Scadenza aperta 10 giorni
  3. Aggiudicata in attesa
Vedi l'avviso ufficiale Segui questa gara

Le offerte sono chiuse. Un'aggiudicazione o una rettifica su questo avviso: un'email quando il registro lo vede. Accedi

Descrizione

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351670 z dnia 2026-07-20 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy ZAKUP POJAZDU SPECJALNEGO Z SILNIKIEM DIESLA, TYPU VAN NA POTRZEBY ODDZIAŁU PREWENCJI STRAŻY MIEJSKIEJ W ŁODZI SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470006145 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Wólczańska 121/123 1.5.2.) Miejscowość: Łódź 1.5.3.) Kod pocztowy: 90-521 1.5.4.) Województwo: łódzkie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź 1.5.7.) Numer telefonu: +48 (42) 250-22-01 1.5.8.) Numer faksu: +48 (42) 630-93-22 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@strazmiejska.lodz.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strazmiejska.lodz.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: ZAKUP POJAZDU SPECJALNEGO Z SILNIKIEM DIESLA, TYPU VAN NA POTRZEBY ODDZIAŁU PREWENCJI STRAŻY MIEJSKIEJ W ŁODZI 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d985f72c-c0a1-4a2d-9f68-75801d7e4e01 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351670 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029820/02/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.3 Dostawa pojazdu specjalnego do przewozu osób ujętych, nietrzeźwych i osób z niepełnosprawnością ruchową typu minibus 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://uml.ezamawiajacy.pl 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Zgodnie z numeracją SWZ: 15.1. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim 15.2. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami (z wyłączeniem składania ofert) odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu Platformy znajdującej się pod adresem https://uml.ezamawiajacy.pl w zakładce „Korespondencja”. 15.3. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne. 15.4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie. Rejestracja dostępna jest po kliknięciu przycisku „Załóż konto za darmo” na stronie https://oneplace.marketplanet.pl. Szczegółowa instrukcja dotycząca tworzenia konta Wykonawcy oraz złożenia oferty dostępna jest na Platformie w zakładce “Baza wiedzy". 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z numeracją SWZ: 15.11. Minimalne wymagania sprzętowo-aplikacyjne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy: 15.11.1. Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s na komputer; 15.11.2. Komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta; 15.11.3. Włączona w przeglądarce obsługa JavaScript; 15.11.4. Zainstalowane na komputerze środowisko uruchomieniowe ORACLE JAVA (dla systemu Windows -w wersji 32 oraz 64 bitowej - do pobrania ze strony producenta w sekcji Java SE Runtime Environment 8u202 - Windows x86 Offline oraz Windowsx64, dla systemu Mac - do pobrania ze strony producenta w sekcji Java SE Development Kit 8u202 - Mac OS X x64; alternatywnie do oprogramowania ORACLE - JAVA w wersji OpenJDK); 15.11.5. Zainstalowana aplikacja Szafir Host; 15.11.6. Podłączony lub wbudowany w komputer czytnik kart podpisu elektronicznego. Prawidłowość zainstalowania ww. komponentów można zweryfikować po zalogowaniu do OnePlace, po kliknięciu przycisku „SPRAWDŹ PODPIS”. 15.12. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu: tel. +48 22 257 22 23. 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert

Fonte ufficiale

Fonte: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica sempre i dettagli nell'avviso ufficiale.

Segnala un errore in questo bando

Ultima verifica su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 2 mesi fa

Documenti su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polacco) offerte presentate tramite e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI

Polonia

Aggiudicazioni recenti

1 gara aperta in questo momento

Contesto di mercato

aperti ora in Mezzi di trasporto e veicoli
4.423
avviso aperto mediano
258.417 €

Chi vince in questo mercato

Molti fornitori

Polonia · Mezzi di trasporto e veicoli

aziende diverse hanno vinto appalti qui
1.910
degli appalti è andato ai tre aggiudicatari più frequenti
7%
stazioni appaltanti hanno aggiudicato appalti qui
2.334

Sulla base di 4.489 aggiudicazioni con aggiudicatario indicato negli ultimi 3 anni. Contate per aggiudicazione e non per importo, perché gli importi di lotti e accordi quadro non sono confrontabili. Concentrato: i tre aggiudicatari più frequenti hanno ottenuto il 65% degli appalti o più; molti fornitori: meno del 35% con almeno dieci aggiudicatari diversi.

Concorrenza

offerte per lotto in media (procedure aperte e ristrette)
2,1
di quei lotti hanno ricevuto una sola offerta
40%
delle aggiudicazioni è andato ad aziende con sede in un altro paese
2%
delle offerte veniva da un altro paese
4%

Come li indicano gli avvisi di aggiudicazione ufficiali, negli ultimi 3 anni. Le offerte per lotto contano solo le procedure aperte e ristrette: in una procedura negoziata o in un affidamento diretto una sola offerta è la procedura stessa. Il paese è quello che l'avviso indica per l'aggiudicatario.

Gare simili

Aperte ora

Già aggiudicate

Non perderti nessuna gara come questa

401 nuovi avvisi per Mezzi di trasporto e veicoli in Polonia negli ultimi 7 giorni. Ricevi un'email quando escono nuovi avvisi. Gratis.

Crea il mio avviso

Oppure segui solo il suo codice CPV, Autovetture speciali: una email quando arrivano nuove gare sotto di esso, senza account.

Scorciatoie da tastiera

Scorri un elenco senza toccare il mouse. Le scorciatoie restano inattive mentre scrivi in un campo.

j
Risultato successivo
k
Risultato precedente
Invio
Apri il risultato
n
Pagina successiva
p
Pagina precedente
c
Confronta questo risultato
s
Aggiungi questo risultato alla shortlist
o
Apri il risultato in una nuova scheda
x
Metti da parte questo risultato
/
Cerca da qualsiasi pagina
Ctrl K
Cerca da qualsiasi pagina
?
Mostra queste scorciatoie
Esc
Chiudi

Indice

Chiudi
Accedi

Lingua