ZAKUP POJAZDU SPECJALNEGO Z SILNIKIEM DIESLA, TYPU VAN NA POTRZEBY ODDZIAŁU PREWENCJI STRAŻY MIEJSKIEJ W ŁODZI
Órgano de contratación: STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI
País: Polonia
Plazo: 30 jul. 2026, 10:00 (UTC+2)
Procedimiento: Otro procedimiento
Sector (CPV): Equipos de transporte y vehículos (34114000)
Aperlena: https://aperlena.com/es/t/zakup-pojazdu-specjalnego-z-silnikiem-diesla-typu-van-na-potrzeby-oddzialu-prewencji-strazy-miejskiej-w-lodzi-62446d30da
Anuncio oficial: https://ezamowienia.gov.pl/mo-client-board/bzp/notice-details/2026%2FBZP%2000351670%2F01
El plazo de ofertas ha cerrado. Una adjudicación o una corrección de este anuncio: un email cuando el registro lo ve.
Iniciar sesión
01
Descripción
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351670 z dnia 2026-07-20 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy ZAKUP POJAZDU SPECJALNEGO Z SILNIKIEM DIESLA, TYPU VAN NA POTRZEBY ODDZIAŁU PREWENCJI STRAŻY MIEJSKIEJ W ŁODZI SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470006145 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Wólczańska 121/123 1.5.2.) Miejscowość: Łódź 1.5.3.) Kod pocztowy: 90-521 1.5.4.) Województwo: łódzkie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź 1.5.7.) Numer telefonu: +48 (42) 250-22-01 1.5.8.) Numer faksu: +48 (42) 630-93-22 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@strazmiejska.lodz.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strazmiejska.lodz.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: ZAKUP POJAZDU SPECJALNEGO Z SILNIKIEM DIESLA, TYPU VAN NA POTRZEBY ODDZIAŁU PREWENCJI STRAŻY MIEJSKIEJ W ŁODZI 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d985f72c-c0a1-4a2d-9f68-75801d7e4e01 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351670 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029820/02/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.3 Dostawa pojazdu specjalnego do przewozu osób ujętych, nietrzeźwych i osób z niepełnosprawnością ruchową typu minibus 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://uml.ezamawiajacy.pl 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Zgodnie z numeracją SWZ: 15.1. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim 15.2. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami (z wyłączeniem składania ofert) odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu Platformy znajdującej się pod adresem https://uml.ezamawiajacy.pl w zakładce „Korespondencja”. 15.3. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne. 15.4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie. Rejestracja dostępna jest po kliknięciu przycisku „Załóż konto za darmo” na stronie https://oneplace.marketplanet.pl. Szczegółowa instrukcja dotycząca tworzenia konta Wykonawcy oraz złożenia oferty dostępna jest na Platformie w zakładce “Baza wiedzy". 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z numeracją SWZ: 15.11. Minimalne wymagania sprzętowo-aplikacyjne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy: 15.11.1. Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s na komputer; 15.11.2. Komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta; 15.11.3. Włączona w przeglądarce obsługa JavaScript; 15.11.4. Zainstalowane na komputerze środowisko uruchomieniowe ORACLE JAVA (dla systemu Windows -w wersji 32 oraz 64 bitowej - do pobrania ze strony producenta w sekcji Java SE Runtime Environment 8u202 - Windows x86 Offline oraz Windowsx64, dla systemu Mac - do pobrania ze strony producenta w sekcji Java SE Development Kit 8u202 - Mac OS X x64; alternatywnie do oprogramowania ORACLE - JAVA w wersji OpenJDK); 15.11.5. Zainstalowana aplikacja Szafir Host; 15.11.6. Podłączony lub wbudowany w komputer czytnik kart podpisu elektronicznego. Prawidłowość zainstalowania ww. komponentów można zweryfikować po zalogowaniu do OnePlace, po kliknięciu przycisku „SPRAWDŹ PODPIS”. 15.12. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu: tel. +48 22 257 22 23. 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert
abiertos ahora en Equipos de transporte y vehículos
4.502
anuncio abierto mediano
250.000 €
Quién gana en este mercado
Muchos proveedores
Polonia · Equipos de transporte y vehículos
empresas distintas ganaron adjudicaciones aquí
1.910
de las adjudicaciones fueron a los tres adjudicatarios más frecuentes
7%
compradores adjudicaron contratos aquí
2.334
Según 4.489 adjudicaciones con adjudicatario identificado en los últimos 3 años. Contadas por adjudicación y no por importe, porque los importes de lotes y acuerdos marco no son comparables.
Concentrado: los tres adjudicatarios más frecuentes obtuvieron el 65% de las adjudicaciones o más; muchos proveedores: menos del 35% con al menos diez adjudicatarios distintos.
Competencia
ofertas por lote de media (procedimientos abiertos y restringidos)
2,1
de esos lotes recibieron una sola oferta
40%
de las adjudicaciones fueron a empresas con sede en otro país
2%
de las ofertas llegaron de otro país
4%
Tal como los indican los anuncios de adjudicación oficiales, en los últimos 3 años. Las ofertas por lote cuentan solo procedimientos abiertos y restringidos: en un procedimiento negociado o una adjudicación directa, una sola oferta es el propio procedimiento. El país es el que el anuncio da para el adjudicatario.