Przejdź do treści
Aperlena

Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) sprawdzono 2 miesiące temu Ogłoszenie o zamówieniu

ZAKUP POJAZDU SPECJALNEGO Z SILNIKIEM DIESLA, TYPU VAN NA POTRZEBY ODDZIAŁU PREWENCJI STRAŻY MIEJSKIEJ W ŁODZI

Zamknięty Polska Sprzęt transportowy i pojazdy

Zamawiający STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI

Najważniejsze informacje

Zamknięty
10:00 (UTC+2)
  1. Opublikowano
  2. Termin składania otwarte 10 dni
  3. Udzielony oczekuje
Zobacz oficjalne ogłoszenie Obserwuj ten przetarg

Składanie ofert zakończone. Udzielenie zamówienia lub sprostowanie tego ogłoszenia: e-mail, gdy rejestr to zobaczy. Zaloguj się

Opis

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351670 z dnia 2026-07-20 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy ZAKUP POJAZDU SPECJALNEGO Z SILNIKIEM DIESLA, TYPU VAN NA POTRZEBY ODDZIAŁU PREWENCJI STRAŻY MIEJSKIEJ W ŁODZI SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470006145 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Wólczańska 121/123 1.5.2.) Miejscowość: Łódź 1.5.3.) Kod pocztowy: 90-521 1.5.4.) Województwo: łódzkie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź 1.5.7.) Numer telefonu: +48 (42) 250-22-01 1.5.8.) Numer faksu: +48 (42) 630-93-22 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@strazmiejska.lodz.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strazmiejska.lodz.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: ZAKUP POJAZDU SPECJALNEGO Z SILNIKIEM DIESLA, TYPU VAN NA POTRZEBY ODDZIAŁU PREWENCJI STRAŻY MIEJSKIEJ W ŁODZI 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d985f72c-c0a1-4a2d-9f68-75801d7e4e01 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351670 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029820/02/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.3 Dostawa pojazdu specjalnego do przewozu osób ujętych, nietrzeźwych i osób z niepełnosprawnością ruchową typu minibus 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://uml.ezamawiajacy.pl 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Zgodnie z numeracją SWZ: 15.1. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim 15.2. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami (z wyłączeniem składania ofert) odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu Platformy znajdującej się pod adresem https://uml.ezamawiajacy.pl w zakładce „Korespondencja”. 15.3. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne. 15.4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie. Rejestracja dostępna jest po kliknięciu przycisku „Załóż konto za darmo” na stronie https://oneplace.marketplanet.pl. Szczegółowa instrukcja dotycząca tworzenia konta Wykonawcy oraz złożenia oferty dostępna jest na Platformie w zakładce “Baza wiedzy". 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z numeracją SWZ: 15.11. Minimalne wymagania sprzętowo-aplikacyjne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy: 15.11.1. Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s na komputer; 15.11.2. Komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta; 15.11.3. Włączona w przeglądarce obsługa JavaScript; 15.11.4. Zainstalowane na komputerze środowisko uruchomieniowe ORACLE JAVA (dla systemu Windows -w wersji 32 oraz 64 bitowej - do pobrania ze strony producenta w sekcji Java SE Runtime Environment 8u202 - Windows x86 Offline oraz Windowsx64, dla systemu Mac - do pobrania ze strony producenta w sekcji Java SE Development Kit 8u202 - Mac OS X x64; alternatywnie do oprogramowania ORACLE - JAVA w wersji OpenJDK); 15.11.5. Zainstalowana aplikacja Szafir Host; 15.11.6. Podłączony lub wbudowany w komputer czytnik kart podpisu elektronicznego. Prawidłowość zainstalowania ww. komponentów można zweryfikować po zalogowaniu do OnePlace, po kliknięciu przycisku „SPRAWDŹ PODPIS”. 15.12. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu: tel. +48 22 257 22 23. 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert

Oficjalne źródło

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Zgłoś błąd w tym ogłoszeniu

Ostatnia weryfikacja w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 2 miesiące temu

Dokumenty w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polski) oferty składane przez e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI

Polska

ogłoszeń w rejestrze
13
rozstrzygnięć
6
łączna wartość udzielonych zamówień
1,4 mln €

Jedna kropka to jedno rozstrzygnięcie, w dniu podpisania, w wielkości odpowiadającej wartości. Pierścień oznacza rozstrzygnięcie bez opublikowanej wartości.

Ostatnie udzielenia

1 otwarty przetarg w tej chwili

Kontekst rynkowy

otwarte teraz, Sprzęt transportowy i pojazdy
4 502
mediana otwartych ogłoszeń
250 000 €

Kto wygrywa na tym rynku

Wielu dostawców

Polska · Sprzęt transportowy i pojazdy

liczba różnych firm, które zdobyły tu zamówienia
1 915
udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
7%
liczba zamawiających, którzy udzielili tu zamówień
2 345

Na podstawie 4 510 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne. Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.

Konkurencja

średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
2,1
udział tych części, w których złożono jedną ofertę
40%
udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
2%
udział ofert z innego kraju
4%

Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.

Podobne przetargi

Otwarte teraz

Rozstrzygnięte wcześniej

Nie przegap przetargów takich jak ten

391 nowych ogłoszeń w ostatnich 7 dniach: Sprzęt transportowy i pojazdy, Polska. Otrzymuj e-mail, gdy pojawią się nowe ogłoszenia. Za darmo.

Ustaw mój alert

Albo obserwuj tylko jego kod CPV, „Pojazdy specjalne”: e-mail, gdy pojawią się nowe przetargi z tym kodem, bez konta.

Skróty klawiszowe

Przeglądaj listę bez sięgania po mysz. Skróty nie działają podczas pisania w polu.

j
Następny wynik
k
Poprzedni wynik
Enter
Otwórz wynik
n
Następna strona
p
Poprzednia strona
c
Porównaj ten wynik
s
Dodaj ten wynik do krótkiej listy
o
Otwórz wynik w nowej karcie
x
Odłóż ten wynik
/
Szukaj z każdej strony
Ctrl K
Szukaj z każdej strony
?
Pokaż te skróty
Esc
Zamknij

Spis treści

Zamknij
Zaloguj się

Język