Aller au contenu
Aperlena

Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) vérifié il y a 2 mois Avis de marché

ZAKUP POJAZDU SPECJALNEGO Z SILNIKIEM DIESLA, TYPU VAN NA POTRZEBY ODDZIAŁU PREWENCJI STRAŻY MIEJSKIEJ W ŁODZI

Clôturé Pologne Équipements de transport & véhicules

Acheteur public STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI

Informations clés

Clôturé
10:00 (UTC+2)
  1. Publié
  2. Date limite ouvert 10 jours
  3. Attribué en attente
Consulter l'avis officiel Suivre ce marché

Les offres sont closes. Une attribution ou un rectificatif sur cet avis : un e-mail quand le registre le voit. Se connecter

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00351670 z dnia 2026-07-20 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy ZAKUP POJAZDU SPECJALNEGO Z SILNIKIEM DIESLA, TYPU VAN NA POTRZEBY ODDZIAŁU PREWENCJI STRAŻY MIEJSKIEJ W ŁODZI SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470006145 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Wólczańska 121/123 1.5.2.) Miejscowość: Łódź 1.5.3.) Kod pocztowy: 90-521 1.5.4.) Województwo: łódzkie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź 1.5.7.) Numer telefonu: +48 (42) 250-22-01 1.5.8.) Numer faksu: +48 (42) 630-93-22 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@strazmiejska.lodz.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strazmiejska.lodz.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: ZAKUP POJAZDU SPECJALNEGO Z SILNIKIEM DIESLA, TYPU VAN NA POTRZEBY ODDZIAŁU PREWENCJI STRAŻY MIEJSKIEJ W ŁODZI 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d985f72c-c0a1-4a2d-9f68-75801d7e4e01 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00351670 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-20 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029820/02/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.3 Dostawa pojazdu specjalnego do przewozu osób ujętych, nietrzeźwych i osób z niepełnosprawnością ruchową typu minibus 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://uml.ezamawiajacy.pl 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Zgodnie z numeracją SWZ: 15.1. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim 15.2. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami (z wyłączeniem składania ofert) odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu Platformy znajdującej się pod adresem https://uml.ezamawiajacy.pl w zakładce „Korespondencja”. 15.3. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne. 15.4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie. Rejestracja dostępna jest po kliknięciu przycisku „Załóż konto za darmo” na stronie https://oneplace.marketplanet.pl. Szczegółowa instrukcja dotycząca tworzenia konta Wykonawcy oraz złożenia oferty dostępna jest na Platformie w zakładce “Baza wiedzy". 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z numeracją SWZ: 15.11. Minimalne wymagania sprzętowo-aplikacyjne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy: 15.11.1. Stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s na komputer; 15.11.2. Komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta; 15.11.3. Włączona w przeglądarce obsługa JavaScript; 15.11.4. Zainstalowane na komputerze środowisko uruchomieniowe ORACLE JAVA (dla systemu Windows -w wersji 32 oraz 64 bitowej - do pobrania ze strony producenta w sekcji Java SE Runtime Environment 8u202 - Windows x86 Offline oraz Windowsx64, dla systemu Mac - do pobrania ze strony producenta w sekcji Java SE Development Kit 8u202 - Mac OS X x64; alternatywnie do oprogramowania ORACLE - JAVA w wersji OpenJDK); 15.11.5. Zainstalowana aplikacja Szafir Host; 15.11.6. Podłączony lub wbudowany w komputer czytnik kart podpisu elektronicznego. Prawidłowość zainstalowania ww. komponentów można zweryfikować po zalogowaniu do OnePlace, po kliknięciu przycisku „SPRAWDŹ PODPIS”. 15.12. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu: tel. +48 22 257 22 23. 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Signaler une erreur dans cet avis

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 2 mois

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

STRAŻ MIEJSKA W ŁODZI

Pologne

avis dans le registre
13
attributions
6
attribués au total
1,4 M €

Attributions récentes

1 marché ouvert actuellement

Contexte de marché

ouverts en ce moment, Équipements de transport & véhicules
4 423
avis ouvert médian
258 417 €

Qui remporte les marchés ici

Nombreux fournisseurs

Pologne · Équipements de transport & véhicules

entreprises différentes ont remporté des attributions ici
1 910
des attributions sont allées aux trois titulaires les plus fréquents
7%
acheteurs ont attribué des marchés ici
2 334

D'après 4 489 attributions avec un titulaire nommé sur les 3 dernières années. Compté par attribution et non par montant, car les montants des lots et des accords-cadres ne sont pas comparables. Concentré : les trois titulaires les plus fréquents ont obtenu 65% des attributions ou plus ; nombreux fournisseurs : moins de 35% avec au moins dix titulaires différents.

Concurrence

offres par lot en moyenne (procédures ouvertes et restreintes)
2,1
de ces lots ont reçu une seule offre
40%
des attributions sont allées à des entreprises établies dans un autre pays
2%
des offres venaient d'un autre pays
4%

Tels que les avis d'attribution officiels les indiquent, sur les 3 dernières années. Les offres par lot ne comptent que les procédures ouvertes et restreintes : dans une procédure négociée ou une attribution directe, une seule offre est la procédure elle-même. Le pays est celui que l'avis donne pour le titulaire.

Marchés similaires

Ouverts en ce moment

Déjà attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

401 nouveaux avis pour Équipements de transport & véhicules en Pologne au cours des 7 derniers jours. Recevez un e-mail quand de nouveaux avis paraissent. Gratuit.

Créer mon alerte

Ou suivez seulement son code CPV, Véhicules à usage spécial : un e-mail quand de nouveaux marchés arrivent sous ce code, sans compte.

Raccourcis clavier

Parcourir une liste sans toucher la souris. Les raccourcis restent inactifs pendant la saisie dans un champ.

j
Résultat suivant
k
Résultat précédent
Entrée
Ouvrir le résultat
n
Page suivante
p
Page précédente
c
Comparer ce résultat
s
Ajouter ce résultat à la présélection
o
Ouvrir le résultat dans un nouvel onglet
x
Écarter ce résultat
/
Rechercher depuis n’importe quelle page
Ctrl K
Rechercher depuis n’importe quelle page
?
Afficher ces raccourcis
Échap
Fermer

Sommaire

Fermer
Se connecter

Langue