Skip to content
Aperlena

Achizitie ingrasaminte

Awarded Contract award No deadline published
Watch this tender

We email you if the deadline moves or a correction is published. Free. Log in

  1. Awarded
  2. Published

Description

Anunt de atribuire la anunt de participare simplificat. Anunt de participare: SCN1178875 (publicat 2026-08-19) Descriere: Achiziție de ingrasaminte, cu livrarea produselor în Brașov, str. Fundăturii nr 2, Ferma bază vegetală și animală, la comanda autoritații contractante, cu mijlocul de transport al furnizorului sau cu alte mijloace de transport aparținând societații cu care furnizorul are încheiate contracte de colaborare. Livrarea se va realiza până la data de 31.08.2026. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/informații suplimentare în a 3-a zi înainte de data de depunere a ofertelor, astfel încât se pot solicita clarificări cu 6 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Tip contract: Furnizare Procedura: Procedura simplificata Valoare atribuita: 136636.16 RON Contracte: 26 din 2026-09-02 - PROSEMENTI S.R.L. (136636.16 RON)

Official source

Source: SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro)

Always verify details on the official notice.

Last verified against SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) 11 minutes ago

Documents on SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) (Romanian) bids submitted through SEAP / SICAP (e-licitatie.ro)

More from this buyer

Full buyer profile

Recent awards