Saltar al contenido
Aperlena

Achizitie ingrasaminte

Adjudicada Adjudicación de contrato Sin fecha límite publicada
Vigilar esta licitación

Te escribimos si cambia el plazo o se publica una corrección. Gratis. Iniciar sesión

  1. Adjudicada
  2. Publicada

Descripción

Anunt de atribuire la anunt de participare simplificat. Anunt de participare: SCN1178875 (publicat 2026-08-19) Descriere: Achiziție de ingrasaminte, cu livrarea produselor în Brașov, str. Fundăturii nr 2, Ferma bază vegetală și animală, la comanda autoritații contractante, cu mijlocul de transport al furnizorului sau cu alte mijloace de transport aparținând societații cu care furnizorul are încheiate contracte de colaborare. Livrarea se va realiza până la data de 31.08.2026. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/informații suplimentare în a 3-a zi înainte de data de depunere a ofertelor, astfel încât se pot solicita clarificări cu 6 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Tip contract: Furnizare Procedura: Procedura simplificata Valoare atribuita: 136636.16 RON Contracte: 26 din 2026-09-02 - PROSEMENTI S.R.L. (136636.16 RON)

Fuente oficial

Fuente: SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro)

Verifica siempre los detalles en el anuncio oficial.

Última verificación con SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) hace 2 horas

Documentos en SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) (rumano) ofertas presentadas a través de SEAP / SICAP (e-licitatie.ro)

Más de este comprador

Perfil completo del comprador

Adjudicaciones recientes