Przejdź do treści
Aperlena

Achizitie ingrasaminte

Udzielony Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia Nie opublikowano terminu
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Udzielony
  2. Opublikowano

Opis

Anunt de atribuire la anunt de participare simplificat. Anunt de participare: SCN1178875 (publicat 2026-08-19) Descriere: Achiziție de ingrasaminte, cu livrarea produselor în Brașov, str. Fundăturii nr 2, Ferma bază vegetală și animală, la comanda autoritații contractante, cu mijlocul de transport al furnizorului sau cu alte mijloace de transport aparținând societații cu care furnizorul are încheiate contracte de colaborare. Livrarea se va realiza până la data de 31.08.2026. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/informații suplimentare în a 3-a zi înainte de data de depunere a ofertelor, astfel încât se pot solicita clarificări cu 6 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Tip contract: Furnizare Procedura: Procedura simplificata Valoare atribuita: 136636.16 RON Contracte: 26 din 2026-09-02 - PROSEMENTI S.R.L. (136636.16 RON)

Oficjalne źródło

Źródło: SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) 42 minuty temu

Dokumenty w SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) (rumuński) oferty składane przez SEAP / SICAP (e-licitatie.ro)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

Ostatnie udzielenia