Προμήθεια κηπευτικού χώματος και αμμοχώματος Greece Mining & basic materials ΔΗΜΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Seen 1 day left 2 Sep 2026 €4,032
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΥΤΟΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΛΙΠΑΣΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΤΙΚΩΝ ΕΔΑΦΟΥΣ Greece Mining & basic materials ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΒΗΣ Seen 29 days left 30 Sep 2026 €5,026
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ANOIKTOY ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την: ''Προμήθεια αδρανών υλικών'' Greece Mining & basic materials ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Δ.Ε.Υ.Α.Α... Seen 8 days left 9 Sep 2026 €87,400
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ, ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ANOIKTOY ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την: ''Προμήθεια αδρανών υλικών'' Greece Mining & basic materials ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Δ.Ε.Υ.Α.Α... Seen 8 days left 9 Sep 2026 €87,400
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒ. ΠΡΟΣΦ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΗΣ "ΝΤΑΜΑ ΠΙΚΑ" Greece Mining & basic materials ΕΘΝΙΚΗ ΛΥΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ Seen 10 days left 11 Sep 2026 €13,500