Προμήθεια κηπευτικού χώματος και αμμοχώματος Grecja Górnictwo i surowce podstawowe ΔΗΜΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Obejrzane 1 dzień do końca 2 wrz 2026 4 032 €
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΥΤΟΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΛΙΠΑΣΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΤΙΚΩΝ ΕΔΑΦΟΥΣ Grecja Górnictwo i surowce podstawowe ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΒΗΣ Obejrzane 29 dni do końca 30 wrz 2026 5 026 €
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ Grecja Górnictwo i surowce podstawowe ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ (Δ.Ε.Υ.Α.) ΦΑΡΣΑΛΩΝ Obejrzane 1 dzień do końca 1 wrz 2026 1 077 €
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ANOIKTOY ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την: ''Προμήθεια αδρανών υλικών'' Grecja Górnictwo i surowce podstawowe ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Δ.Ε.Υ.Α.Α... Obejrzane 9 dni do końca 9 wrz 2026 87 400 €
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ, ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ANOIKTOY ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την: ''Προμήθεια αδρανών υλικών'' Grecja Górnictwo i surowce podstawowe ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Δ.Ε.Υ.Α.Α... Obejrzane 9 dni do końca 9 wrz 2026 87 400 €
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒ. ΠΡΟΣΦ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΗΣ "ΝΤΑΜΑ ΠΙΚΑ" Grecja Górnictwo i surowce podstawowe ΕΘΝΙΚΗ ΛΥΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ Obejrzane 11 dni do końca 11 wrz 2026 13 500 €