Προμήθεια κηπευτικού χώματος και αμμοχώματος Grecia Attività estrattive e materiali di base ΔΗΜΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Già vista 1 giorno rimasto 2 set 2026 4.032 €
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΥΤΟΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΛΙΠΑΣΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΤΙΚΩΝ ΕΔΑΦΟΥΣ Grecia Attività estrattive e materiali di base ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΒΗΣ Già vista 29 giorni rimasti 30 set 2026 5.026 €
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ANOIKTOY ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την: ''Προμήθεια αδρανών υλικών'' Grecia Attività estrattive e materiali di base ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Δ.Ε.Υ.Α.Α... Già vista 8 giorni rimasti 9 set 2026 87.400 €
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ, ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ANOIKTOY ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την: ''Προμήθεια αδρανών υλικών'' Grecia Attività estrattive e materiali di base ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Δ.Ε.Υ.Α.Α... Già vista 8 giorni rimasti 9 set 2026 87.400 €
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒ. ΠΡΟΣΦ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΗΣ "ΝΤΑΜΑ ΠΙΚΑ" Grecia Attività estrattive e materiali di base ΕΘΝΙΚΗ ΛΥΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ Già vista 10 giorni rimasti 11 set 2026 13.500 €