Προμήθεια κηπευτικού χώματος και αμμοχώματος Grecia Minería y materiales básicos ΔΗΜΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ Visto 1 día restante 2 sep. 2026 4.032 €
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΥΤΟΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΛΙΠΑΣΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΤΙΚΩΝ ΕΔΑΦΟΥΣ Grecia Minería y materiales básicos ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΒΗΣ Visto 29 días restantes 30 sep. 2026 5.026 €
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ANOIKTOY ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την: ''Προμήθεια αδρανών υλικών'' Grecia Minería y materiales básicos ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Δ.Ε.Υ.Α.Α... Visto 8 días restantes 9 sep. 2026 87.400 €
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ, ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ANOIKTOY ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την: ''Προμήθεια αδρανών υλικών'' Grecia Minería y materiales básicos ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Δ.Ε.Υ.Α.Α... Visto 8 días restantes 9 sep. 2026 87.400 €
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒ. ΠΡΟΣΦ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΗΣ "ΝΤΑΜΑ ΠΙΚΑ" Grecia Minería y materiales básicos ΕΘΝΙΚΗ ΛΥΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ Visto 10 días restantes 11 sep. 2026 13.500 €