Zum Inhalt springen
Aperlena

Achiziție server de date

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Vergeben
  2. Veröffentlicht

Beschreibung

Anunt de atribuire la anunt de participare simplificat. Anunt de participare: SCN1176683 (publicat 2026-06-23) Descriere: Conform cerintelor din caietul de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari: in a 6 a zi înainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Intrebarile se vor posta in SEAP la sectiunea intrebari. Termenul limita pana la care entitatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari depuse cu respectarea termenului limita stabilit in invitatia de participare: in a 4 a zi înainte de termenul limita de depunere a ofertelor Entitatea Contractanta va raspunde doar solicitarilor de clarificari adresate de operatorul economic pana la termenul limita stabilit. Tip contract: Furnizare Procedura: Procedura simplificata Valoare atribuita: 77990.00 RON Contracte: 27799 din 2026-08-27 - CG&GC IT e-XperT (77990.00 RON)

Amtliche Quelle

Quelle: SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) abgeglichen vor 7 Stunden

Unterlagen auf SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) (Rumänisch) Angebotsabgabe über SEAP / SICAP (e-licitatie.ro)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

2 offene Ausschreibungen derzeit

Jüngste Vergaben