Aller au contenu
Aperlena

Achiziție server de date

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Attribué
  2. Publié

Description

Anunt de atribuire la anunt de participare simplificat. Anunt de participare: SCN1176683 (publicat 2026-06-23) Descriere: Conform cerintelor din caietul de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari: in a 6 a zi înainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Intrebarile se vor posta in SEAP la sectiunea intrebari. Termenul limita pana la care entitatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari depuse cu respectarea termenului limita stabilit in invitatia de participare: in a 4 a zi înainte de termenul limita de depunere a ofertelor Entitatea Contractanta va raspunde doar solicitarilor de clarificari adresate de operatorul economic pana la termenul limita stabilit. Tip contract: Furnizare Procedura: Procedura simplificata Valoare atribuita: 77990.00 RON Contracte: 27799 din 2026-08-27 - CG&GC IT e-XperT (77990.00 RON)

Source officielle

Source : SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) il y a 8 heures

Documents sur SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) (roumain) offres déposées via SEAP / SICAP (e-licitatie.ro)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

2 marchés ouverts actuellement

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Logiciels & systèmes d'information
56 264 338 €
2 589 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
21 avis suivis · 6 attribués
1 366 002 € de contrats attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Logiciels & systèmes d'information · Roumanie. Gratuit.

Créer mon alerte