Vai al contenuto
Aperlena

Achiziție server de date

Aggiudicata Avviso di aggiudicazione Nessuna scadenza pubblicata
Segui questa gara

Ti scriviamo se cambia la scadenza o esce una rettifica. Gratis. Accedi

  1. Aggiudicata
  2. Pubblicata

Descrizione

Anunt de atribuire la anunt de participare simplificat. Anunt de participare: SCN1176683 (publicat 2026-06-23) Descriere: Conform cerintelor din caietul de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari: in a 6 a zi înainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Intrebarile se vor posta in SEAP la sectiunea intrebari. Termenul limita pana la care entitatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari depuse cu respectarea termenului limita stabilit in invitatia de participare: in a 4 a zi înainte de termenul limita de depunere a ofertelor Entitatea Contractanta va raspunde doar solicitarilor de clarificari adresate de operatorul economic pana la termenul limita stabilit. Tip contract: Furnizare Procedura: Procedura simplificata Valoare atribuita: 77990.00 RON Contracte: 27799 din 2026-08-27 - CG&GC IT e-XperT (77990.00 RON)

Fonte ufficiale

Fonte: SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro)

Verifica sempre i dettagli nell'avviso ufficiale.

Ultima verifica su SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) 10 ore fa

Documenti su SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) (rumeno) offerte presentate tramite SEAP / SICAP (e-licitatie.ro)

Altro da questo committente

Profilo completo del committente

2 gare aperte in questo momento

Aggiudicazioni recenti

Gare simili

Contesto di mercato

Gara aperta media · Software e sistemi informatici
56.264.330 €
2.589 aperte ora in Europa
Storico della stazione appaltante su Aperlena
21 avvisi tracciati · 6 aggiudicati
1.366.002 € in contratti aggiudicati

Non perderti nessuna gara come questa

Ricevi un'email per le nuove gare: Software e sistemi informatici · Romania. Gratis.

Crea il mio avviso