Przejdź do treści
Aperlena

Achiziție server de date

Udzielony Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia Nie opublikowano terminu
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Udzielony
  2. Opublikowano

Opis

Anunt de atribuire la anunt de participare simplificat. Anunt de participare: SCN1176683 (publicat 2026-06-23) Descriere: Conform cerintelor din caietul de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari: in a 6 a zi înainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Intrebarile se vor posta in SEAP la sectiunea intrebari. Termenul limita pana la care entitatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari depuse cu respectarea termenului limita stabilit in invitatia de participare: in a 4 a zi înainte de termenul limita de depunere a ofertelor Entitatea Contractanta va raspunde doar solicitarilor de clarificari adresate de operatorul economic pana la termenul limita stabilit. Tip contract: Furnizare Procedura: Procedura simplificata Valoare atribuita: 77990.00 RON Contracte: 27799 din 2026-08-27 - CG&GC IT e-XperT (77990.00 RON)

Oficjalne źródło

Źródło: SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) 6 godzin temu

Dokumenty w SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) (rumuński) oferty składane przez SEAP / SICAP (e-licitatie.ro)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

2 otwarte przetargi w tej chwili

Ostatnie udzielenia