New · Κύπρος - Υπηρεσίες καντίνας και τροφοδοσίας με έτοιμα φαγητά - Προκήρυξη Διαγωνισμού για εκμετάλλευση κυλικείου Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσ... Cyprus Hotel, restaurant & catering services Ανώτατο Δικαστήριο - Δικαστική Υπηρεσία Seen 28 days left 28 Sep 2026 €72,000
New · Κύπρος - Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα - ΓΛ 16/2026 - ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Cyprus Food & beverages Γενικό Λογιστήριο Δημοκρατίας Seen 37 days left 7 Oct 2026 €1
Κύπρος - Αυτοκίνητα οχήματα ειδικής χρήσης - Προσφορά για Προμήθεια ενός (1) Οχήματος 4*4 για την πραγματοποίηση εποχούμενων περιπολιών στις... Cyprus Transport equipment & vehicles ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ Seen 32 days left 2 Oct 2026 €219,500
Κύπρος - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης - Διαγ. αρ. 26.074.ΣΣ.ΗΜΥ -Παροχή υπηρεσιών πενταετούς συντήρησης διάφορων συστημάτων στη Ναυτικ... Cyprus Repair & maintenance services Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών Seen 25 days left 25 Sep 2026 €25,000
Chromatographs - UCY-2026-059-ΠΜΜΠ - ULTRA-HIGH PERFORMANCE LIQUID CHROMATOGRAPHY-TANDEM MASS SPECTROMETRY (UHPLC-MS/MS) SYSTEM WITH TRIPLE... Cyprus Laboratory & precision equipment University of Cyprus Seen 29 days left 29 Sep 2026 €294,000
Κύπρος - Αυτοκίνητα οχήματα - Προσφορά για προμήθεια και συντήρηση οχήματος για την υλοποίηση των δράσεων του έργου LIFE -ADAPTS σε σχέση με... Cyprus Transport equipment & vehicles Τμήμα Αλιείας και Θαλασσίων Ερευνών Seen 15 days left 15 Sep 2026 €49,000
Κύπρος - Υπηρεσίες καθαρισμού αποχετεύσεων - Προσφορά για Παροχή Υπηρεσιών καθαρισμού και συντήρησης των αγωγών και φρεατιών του δημόσιου απ... Cyprus Environment, sewage & cleaning ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΦΟΥ Seen 15 days left 15 Sep 2026 €125,000
Κύπρος - Εξωτερικά ενδύματα - Δ.Ο 76/2026 Η Κατασκευή και Ράψιμo Σακακιών και Παντελονιών της Αστυνομίας Cyprus Clothing & footwear Αστυνομία Κύπρου Seen 25 days left 25 Sep 2026 €324,000
Κύπρος - Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια - ΤΔ 38/2026 Παροχή Υπηρεσιών Συμβούλων Μελετητών για Μελέτη, Ετοιμασία Εγγράφων Διαγωνισμού κα... Cyprus Architecture & engineering services Τμήμα Δασών Seen 25 days left 25 Sep 2026 €180,000
Κύπρος - Ιατρικές συσκευές - Διαγωνισμός για την Προμήθεια, Εγκατάσταση και Καλή Λειτουργία Συστημάτων C-ARM για τις Ανάγκες των Νοσηλευτηρί... Cyprus Medical equipment & pharmaceuticals Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας Seen 46 days left 16 Oct 2026 €800,000
Κύπρος - Αντινεοπλασματικά φάρμακα - Προσφορά για την προμήθεια Imlunestrant- Αρ. Διαγ. Φ.Υ.Υ. 115/2026 (ΥΥ), Αρ. Φακ. Φ.Υ.Υ. 13.25.02.08.30... Cyprus Medical equipment & pharmaceuticals Υπουργείο Υγείας Seen 32 days left 2 Oct 2026 €430,680
Κύπρος - Υπηρεσίες μάρκετινγκ - UCY-2026-051-ΥΔΣ - Παροχή Υπηρεσιών Στρατηγικού Σχεδιασμού και Υλοποίησης Πλάνου Δράσης για την Προώθηση των... Cyprus Business services Πανεπιστήμιο Κύπρου Seen 15 days left 15 Sep 2026 €150,000
Κύπρος - Οχήματα οδικού καθαρισμού - ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΥΟ (2) ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΑΡΩΘΡΩΝ ΜΕ ΚΑΔΟ ΩΦΕΛΙΜΟΥ ΟΓΚΟΥ 4.2 - 5.2 m3 Cyprus Transport equipment & vehicles ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ Seen 11 days left 11 Sep 2026 €480,000
Κύπρος - Μηχανήματα χωματουργικών εργασιών και εκσκαφών και συναφή μέρη - Προμήθεια 2 μικρών ερπυστριοφόρων φορτωτών ολίσθησης και παροχή υπ... Cyprus Mining & construction machinery Υπουργείο Άμυνας Seen 25 days left 25 Sep 2026 €200,000
Κύπρος - Φάρμακα για το καρδιαγγειακό σύστημα - Προσφορά για την προμήθεια δισκίων Hydralazine , Φ.Υ.Υ.113/2026-ΟΑΥ-ΟΚΥπΥ Cyprus Medical equipment & pharmaceuticals Υπουργείο Υγείας Seen 24 days left 24 Sep 2026 €707,850
Κύπρος - Ιατρικές συσκευές - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΤΕΓΝΩΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΕΥΚΑΜΠΤΩΝ ΕΝΔΟΣΚ... Cyprus Medical equipment & pharmaceuticals Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας Seen 25 days left 25 Sep 2026 €800,000
Κύπρος - Διάφορες υπηρεσίες μηχανικού - Σύμβαση Υπηρεσιών για την Μελέτη Σχεδιασμού Αντιπλημμυρικών Έργων για την Προστασία των Οικιστικών Ζ... Cyprus Architecture & engineering services ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ Seen 30 days left 30 Sep 2026 €300,000
Κύπρος - Ιατρικά αναλώσιμα - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΩΝ ΠΑΚΕΤΩΝ ΑΓΓΕΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΩΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΩ... Cyprus Medical equipment & pharmaceuticals Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας Seen 17 days left 18 Sep 2026 €900,000
Κύπρος - Ιατρικές συσκευές - Διαγωνισμός για την Προμήθεια, Εγκατάσταση και Καλή Λειτουργία Ψηφιακών Μαστογραφικών Συστημάτων για τις Ανάγκε... Cyprus Medical equipment & pharmaceuticals Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας Seen 39 days left 9 Oct 2026 €960,000
Κύπρος - Υπηρεσίες πολεοδομικού σχεδιασμού - Eτοιμασία προτάσεων του Δήμου Δρομολαξιας- Μενεού ενόψει της αναθεώρησης και τροποποίησης του Τ... Cyprus Architecture & engineering services ΔΗΜΟΣ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ-ΜΕΝΕΟΥ Seen 1 day left 1 Sep 2026 €30,000