Nuovo · Κύπρος - Υπηρεσίες καντίνας και τροφοδοσίας με έτοιμα φαγητά - Προκήρυξη Διαγωνισμού για εκμετάλλευση κυλικείου Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσ... Cipro Servizi alberghieri, di ristorazione e catering Ανώτατο Δικαστήριο - Δικαστική Υπηρεσία Già vista 28 giorni rimasti 28 set 2026 72.000 €
Nuovo · Κύπρος - Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα - ΓΛ 16/2026 - ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Cipro Alimenti e bevande Γενικό Λογιστήριο Δημοκρατίας Già vista 37 giorni rimasti 7 ott 2026 1 €
Κύπρος - Αυτοκίνητα οχήματα ειδικής χρήσης - Προσφορά για Προμήθεια ενός (1) Οχήματος 4*4 για την πραγματοποίηση εποχούμενων περιπολιών στις... Cipro Mezzi di trasporto e veicoli ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ Già vista 32 giorni rimasti 2 ott 2026 219.500 €
Κύπρος - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης - Διαγ. αρ. 26.074.ΣΣ.ΗΜΥ -Παροχή υπηρεσιών πενταετούς συντήρησης διάφορων συστημάτων στη Ναυτικ... Cipro Servizi di riparazione e manutenzione Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών Già vista 25 giorni rimasti 25 set 2026 25.000 €
Chromatographs - UCY-2026-059-ΠΜΜΠ - ULTRA-HIGH PERFORMANCE LIQUID CHROMATOGRAPHY-TANDEM MASS SPECTROMETRY (UHPLC-MS/MS) SYSTEM WITH TRIPLE... Cipro Apparecchiature di laboratorio e di precisione University of Cyprus Già vista 29 giorni rimasti 29 set 2026 294.000 €
Κύπρος - Αυτοκίνητα οχήματα - Προσφορά για προμήθεια και συντήρηση οχήματος για την υλοποίηση των δράσεων του έργου LIFE -ADAPTS σε σχέση με... Cipro Mezzi di trasporto e veicoli Τμήμα Αλιείας και Θαλασσίων Ερευνών Già vista 15 giorni rimasti 15 set 2026 49.000 €
Κύπρος - Υπηρεσίες καθαρισμού αποχετεύσεων - Προσφορά για Παροχή Υπηρεσιών καθαρισμού και συντήρησης των αγωγών και φρεατιών του δημόσιου απ... Cipro Ambiente, fognature e pulizia ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΦΟΥ Già vista 15 giorni rimasti 15 set 2026 125.000 €
Κύπρος - Εξωτερικά ενδύματα - Δ.Ο 76/2026 Η Κατασκευή και Ράψιμo Σακακιών και Παντελονιών της Αστυνομίας Cipro Abbigliamento e calzature Αστυνομία Κύπρου Già vista 25 giorni rimasti 25 set 2026 324.000 €
Κύπρος - Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια - ΤΔ 38/2026 Παροχή Υπηρεσιών Συμβούλων Μελετητών για Μελέτη, Ετοιμασία Εγγράφων Διαγωνισμού κα... Cipro Servizi di architettura e ingegneria Τμήμα Δασών Già vista 25 giorni rimasti 25 set 2026 180.000 €
Κύπρος - Ιατρικές συσκευές - Διαγωνισμός για την Προμήθεια, Εγκατάσταση και Καλή Λειτουργία Συστημάτων C-ARM για τις Ανάγκες των Νοσηλευτηρί... Cipro Apparecchiature mediche e farmaceutici Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας Già vista 46 giorni rimasti 16 ott 2026 800.000 €
Κύπρος - Αντινεοπλασματικά φάρμακα - Προσφορά για την προμήθεια Imlunestrant- Αρ. Διαγ. Φ.Υ.Υ. 115/2026 (ΥΥ), Αρ. Φακ. Φ.Υ.Υ. 13.25.02.08.30... Cipro Apparecchiature mediche e farmaceutici Υπουργείο Υγείας Già vista 32 giorni rimasti 2 ott 2026 430.680 €
Κύπρος - Υπηρεσίες μάρκετινγκ - UCY-2026-051-ΥΔΣ - Παροχή Υπηρεσιών Στρατηγικού Σχεδιασμού και Υλοποίησης Πλάνου Δράσης για την Προώθηση των... Cipro Servizi alle imprese Πανεπιστήμιο Κύπρου Già vista 15 giorni rimasti 15 set 2026 150.000 €
Κύπρος - Οχήματα οδικού καθαρισμού - ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΥΟ (2) ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΑΡΩΘΡΩΝ ΜΕ ΚΑΔΟ ΩΦΕΛΙΜΟΥ ΟΓΚΟΥ 4.2 - 5.2 m3 Cipro Mezzi di trasporto e veicoli ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ Già vista 11 giorni rimasti 11 set 2026 480.000 €
Κύπρος - Μηχανήματα χωματουργικών εργασιών και εκσκαφών και συναφή μέρη - Προμήθεια 2 μικρών ερπυστριοφόρων φορτωτών ολίσθησης και παροχή υπ... Cipro Macchine per miniere ed edilizia Υπουργείο Άμυνας Già vista 25 giorni rimasti 25 set 2026 200.000 €
Κύπρος - Φάρμακα για το καρδιαγγειακό σύστημα - Προσφορά για την προμήθεια δισκίων Hydralazine , Φ.Υ.Υ.113/2026-ΟΑΥ-ΟΚΥπΥ Cipro Apparecchiature mediche e farmaceutici Υπουργείο Υγείας Già vista 24 giorni rimasti 24 set 2026 707.850 €
Κύπρος - Ιατρικές συσκευές - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΤΕΓΝΩΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΕΥΚΑΜΠΤΩΝ ΕΝΔΟΣΚ... Cipro Apparecchiature mediche e farmaceutici Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας Già vista 25 giorni rimasti 25 set 2026 800.000 €
Κύπρος - Διάφορες υπηρεσίες μηχανικού - Σύμβαση Υπηρεσιών για την Μελέτη Σχεδιασμού Αντιπλημμυρικών Έργων για την Προστασία των Οικιστικών Ζ... Cipro Servizi di architettura e ingegneria ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ Già vista 30 giorni rimasti 30 set 2026 300.000 €
Κύπρος - Ιατρικά αναλώσιμα - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΩΝ ΠΑΚΕΤΩΝ ΑΓΓΕΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΩΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΩ... Cipro Apparecchiature mediche e farmaceutici Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας Già vista 17 giorni rimasti 18 set 2026 900.000 €
Κύπρος - Ιατρικές συσκευές - Διαγωνισμός για την Προμήθεια, Εγκατάσταση και Καλή Λειτουργία Ψηφιακών Μαστογραφικών Συστημάτων για τις Ανάγκε... Cipro Apparecchiature mediche e farmaceutici Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας Già vista 39 giorni rimasti 9 ott 2026 960.000 €
Κύπρος - Υπηρεσίες πολεοδομικού σχεδιασμού - Eτοιμασία προτάσεων του Δήμου Δρομολαξιας- Μενεού ενόψει της αναθεώρησης και τροποποίησης του Τ... Cipro Servizi di architettura e ingegneria ΔΗΜΟΣ ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ-ΜΕΝΕΟΥ Già vista 1 giorno rimasto 1 set 2026 30.000 €