Nouveau · Κύπρος - Υπηρεσίες καντίνας και τροφοδοσίας με έτοιμα φαγητά - Προκήρυξη Διαγωνισμού για εκμετάλλευση κυλικείου Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσ... Chypre Services d'hôtellerie, restauration & traiteur Ανώτατο Δικαστήριο - Δικαστική Υπηρεσία Déjà consulté 27 jours restants 28 sept. 2026 72 000 €
Nouveau · Κύπρος - Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα - ΓΛ 16/2026 - ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Chypre Aliments & boissons Γενικό Λογιστήριο Δημοκρατίας Déjà consulté 36 jours restants 7 oct. 2026 1 €
Κύπρος - Αυτοκίνητα οχήματα ειδικής χρήσης - Προσφορά για Προμήθεια ενός (1) Οχήματος 4*4 για την πραγματοποίηση εποχούμενων περιπολιών στις... Chypre Équipements de transport & véhicules ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ Déjà consulté 31 jours restants 2 oct. 2026 219 500 €
Κύπρος - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης - Διαγ. αρ. 26.074.ΣΣ.ΗΜΥ -Παροχή υπηρεσιών πενταετούς συντήρησης διάφορων συστημάτων στη Ναυτικ... Chypre Services de réparation & d'entretien Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών Déjà consulté 24 jours restants 25 sept. 2026 25 000 €
Chromatographs - UCY-2026-059-ΠΜΜΠ - ULTRA-HIGH PERFORMANCE LIQUID CHROMATOGRAPHY-TANDEM MASS SPECTROMETRY (UHPLC-MS/MS) SYSTEM WITH TRIPLE... Chypre Équipements de laboratoire & de précision University of Cyprus Déjà consulté 28 jours restants 29 sept. 2026 294 000 €
Κύπρος - Αυτοκίνητα οχήματα - Προσφορά για προμήθεια και συντήρηση οχήματος για την υλοποίηση των δράσεων του έργου LIFE -ADAPTS σε σχέση με... Chypre Équipements de transport & véhicules Τμήμα Αλιείας και Θαλασσίων Ερευνών Déjà consulté 14 jours restants 15 sept. 2026 49 000 €
Κύπρος - Υπηρεσίες καθαρισμού αποχετεύσεων - Προσφορά για Παροχή Υπηρεσιών καθαρισμού και συντήρησης των αγωγών και φρεατιών του δημόσιου απ... Chypre Environnement, assainissement & nettoyage ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΦΟΥ Déjà consulté 14 jours restants 15 sept. 2026 125 000 €
Κύπρος - Εξωτερικά ενδύματα - Δ.Ο 76/2026 Η Κατασκευή και Ράψιμo Σακακιών και Παντελονιών της Αστυνομίας Chypre Vêtements & chaussures Αστυνομία Κύπρου Déjà consulté 24 jours restants 25 sept. 2026 324 000 €
Κύπρος - Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια - ΤΔ 38/2026 Παροχή Υπηρεσιών Συμβούλων Μελετητών για Μελέτη, Ετοιμασία Εγγράφων Διαγωνισμού κα... Chypre Services d'architecture & d'ingénierie Τμήμα Δασών Déjà consulté 24 jours restants 25 sept. 2026 180 000 €
Κύπρος - Ιατρικές συσκευές - Διαγωνισμός για την Προμήθεια, Εγκατάσταση και Καλή Λειτουργία Συστημάτων C-ARM για τις Ανάγκες των Νοσηλευτηρί... Chypre Équipements médicaux & produits pharmaceutiques Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας Déjà consulté 45 jours restants 16 oct. 2026 800 000 €
Κύπρος - Αντινεοπλασματικά φάρμακα - Προσφορά για την προμήθεια Imlunestrant- Αρ. Διαγ. Φ.Υ.Υ. 115/2026 (ΥΥ), Αρ. Φακ. Φ.Υ.Υ. 13.25.02.08.30... Chypre Équipements médicaux & produits pharmaceutiques Υπουργείο Υγείας Déjà consulté 31 jours restants 2 oct. 2026 430 680 €
Κύπρος - Υπηρεσίες μάρκετινγκ - UCY-2026-051-ΥΔΣ - Παροχή Υπηρεσιών Στρατηγικού Σχεδιασμού και Υλοποίησης Πλάνου Δράσης για την Προώθηση των... Chypre Services aux entreprises Πανεπιστήμιο Κύπρου Déjà consulté 14 jours restants 15 sept. 2026 150 000 €
Κύπρος - Οχήματα οδικού καθαρισμού - ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΥΟ (2) ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΑΡΩΘΡΩΝ ΜΕ ΚΑΔΟ ΩΦΕΛΙΜΟΥ ΟΓΚΟΥ 4.2 - 5.2 m3 Chypre Équipements de transport & véhicules ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ Déjà consulté 10 jours restants 11 sept. 2026 480 000 €
Κύπρος - Μηχανήματα χωματουργικών εργασιών και εκσκαφών και συναφή μέρη - Προμήθεια 2 μικρών ερπυστριοφόρων φορτωτών ολίσθησης και παροχή υπ... Chypre Machines de mine & de construction Υπουργείο Άμυνας Déjà consulté 24 jours restants 25 sept. 2026 200 000 €
Κύπρος - Φάρμακα για το καρδιαγγειακό σύστημα - Προσφορά για την προμήθεια δισκίων Hydralazine , Φ.Υ.Υ.113/2026-ΟΑΥ-ΟΚΥπΥ Chypre Équipements médicaux & produits pharmaceutiques Υπουργείο Υγείας Déjà consulté 23 jours restants 24 sept. 2026 707 850 €
Κύπρος - Ιατρικές συσκευές - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΤΕΓΝΩΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΕΥΚΑΜΠΤΩΝ ΕΝΔΟΣΚ... Chypre Équipements médicaux & produits pharmaceutiques Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας Déjà consulté 24 jours restants 25 sept. 2026 800 000 €
Κύπρος - Διάφορες υπηρεσίες μηχανικού - Σύμβαση Υπηρεσιών για την Μελέτη Σχεδιασμού Αντιπλημμυρικών Έργων για την Προστασία των Οικιστικών Ζ... Chypre Services d'architecture & d'ingénierie ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ Déjà consulté 29 jours restants 30 sept. 2026 300 000 €
Κύπρος - Ιατρικά αναλώσιμα - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΩΝ ΠΑΚΕΤΩΝ ΑΓΓΕΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΩΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΩ... Chypre Équipements médicaux & produits pharmaceutiques Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας Déjà consulté 17 jours restants 18 sept. 2026 900 000 €
Κύπρος - Ιατρικές συσκευές - Διαγωνισμός για την Προμήθεια, Εγκατάσταση και Καλή Λειτουργία Ψηφιακών Μαστογραφικών Συστημάτων για τις Ανάγκε... Chypre Équipements médicaux & produits pharmaceutiques Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας Déjà consulté 38 jours restants 9 oct. 2026 960 000 €
Κύπρος - Ηλεκτρισμός - Προμήθεια και Εγκατάσταση 6 φωτοβολταϊκών συστημάτων συνολικής ονομαστικής ισχύος 105,02kw στη Δημοτική Βιβλιοθήκη κα... Chypre Pétrole, carburants & énergie Δήμος Λάρνακας Déjà consulté 17 jours restants 18 sept. 2026 126 050 €