Nuevo · Κύπρος - Υπηρεσίες καντίνας και τροφοδοσίας με έτοιμα φαγητά - Προκήρυξη Διαγωνισμού για εκμετάλλευση κυλικείου Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσ... Chipre Servicios de hostelería, restauración y catering Ανώτατο Δικαστήριο - Δικαστική Υπηρεσία Visto 27 días restantes 28 sep. 2026 72.000 €
Nuevo · Κύπρος - Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα - ΓΛ 16/2026 - ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ Chipre Alimentos y bebidas Γενικό Λογιστήριο Δημοκρατίας Visto 36 días restantes 7 oct. 2026 1 €
Κύπρος - Αυτοκίνητα οχήματα ειδικής χρήσης - Προσφορά για Προμήθεια ενός (1) Οχήματος 4*4 για την πραγματοποίηση εποχούμενων περιπολιών στις... Chipre Equipos de transporte y vehículos ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ Visto 31 días restantes 2 oct. 2026 219.500 €
Κύπρος - Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης - Διαγ. αρ. 26.074.ΣΣ.ΗΜΥ -Παροχή υπηρεσιών πενταετούς συντήρησης διάφορων συστημάτων στη Ναυτικ... Chipre Servicios de reparación y mantenimiento Τμήμα Ηλεκτρομηχανολογικών Υπηρεσιών Visto 24 días restantes 25 sep. 2026 25.000 €
Chromatographs - UCY-2026-059-ΠΜΜΠ - ULTRA-HIGH PERFORMANCE LIQUID CHROMATOGRAPHY-TANDEM MASS SPECTROMETRY (UHPLC-MS/MS) SYSTEM WITH TRIPLE... Chipre Equipos de laboratorio y precisión University of Cyprus Visto 28 días restantes 29 sep. 2026 294.000 €
Κύπρος - Αυτοκίνητα οχήματα - Προσφορά για προμήθεια και συντήρηση οχήματος για την υλοποίηση των δράσεων του έργου LIFE -ADAPTS σε σχέση με... Chipre Equipos de transporte y vehículos Τμήμα Αλιείας και Θαλασσίων Ερευνών Visto 14 días restantes 15 sep. 2026 49.000 €
Κύπρος - Υπηρεσίες καθαρισμού αποχετεύσεων - Προσφορά για Παροχή Υπηρεσιών καθαρισμού και συντήρησης των αγωγών και φρεατιών του δημόσιου απ... Chipre Medio ambiente, saneamiento y limpieza ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΦΟΥ Visto 14 días restantes 15 sep. 2026 125.000 €
Κύπρος - Εξωτερικά ενδύματα - Δ.Ο 76/2026 Η Κατασκευή και Ράψιμo Σακακιών και Παντελονιών της Αστυνομίας Chipre Ropa y calzado Αστυνομία Κύπρου Visto 24 días restantes 25 sep. 2026 324.000 €
Κύπρος - Αρχιτεκτονικές υπηρεσίες για κτίρια - ΤΔ 38/2026 Παροχή Υπηρεσιών Συμβούλων Μελετητών για Μελέτη, Ετοιμασία Εγγράφων Διαγωνισμού κα... Chipre Servicios de arquitectura e ingeniería Τμήμα Δασών Visto 24 días restantes 25 sep. 2026 180.000 €
Κύπρος - Ιατρικές συσκευές - Διαγωνισμός για την Προμήθεια, Εγκατάσταση και Καλή Λειτουργία Συστημάτων C-ARM για τις Ανάγκες των Νοσηλευτηρί... Chipre Equipos médicos y productos farmacéuticos Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας Visto 46 días restantes 16 oct. 2026 800.000 €
Κύπρος - Αντινεοπλασματικά φάρμακα - Προσφορά για την προμήθεια Imlunestrant- Αρ. Διαγ. Φ.Υ.Υ. 115/2026 (ΥΥ), Αρ. Φακ. Φ.Υ.Υ. 13.25.02.08.30... Chipre Equipos médicos y productos farmacéuticos Υπουργείο Υγείας Visto 32 días restantes 2 oct. 2026 430.680 €
Κύπρος - Υπηρεσίες μάρκετινγκ - UCY-2026-051-ΥΔΣ - Παροχή Υπηρεσιών Στρατηγικού Σχεδιασμού και Υλοποίησης Πλάνου Δράσης για την Προώθηση των... Chipre Servicios empresariales Πανεπιστήμιο Κύπρου Visto 14 días restantes 15 sep. 2026 150.000 €
Κύπρος - Οχήματα οδικού καθαρισμού - ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΔΥΟ (2) ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΑΡΩΘΡΩΝ ΜΕ ΚΑΔΟ ΩΦΕΛΙΜΟΥ ΟΓΚΟΥ 4.2 - 5.2 m3 Chipre Equipos de transporte y vehículos ΔΗΜΟΣ ΚΟΥΡΙΟΥ Visto 10 días restantes 11 sep. 2026 480.000 €
Κύπρος - Μηχανήματα χωματουργικών εργασιών και εκσκαφών και συναφή μέρη - Προμήθεια 2 μικρών ερπυστριοφόρων φορτωτών ολίσθησης και παροχή υπ... Chipre Maquinaria de minería y construcción Υπουργείο Άμυνας Visto 24 días restantes 25 sep. 2026 200.000 €
Κύπρος - Φάρμακα για το καρδιαγγειακό σύστημα - Προσφορά για την προμήθεια δισκίων Hydralazine , Φ.Υ.Υ.113/2026-ΟΑΥ-ΟΚΥπΥ Chipre Equipos médicos y productos farmacéuticos Υπουργείο Υγείας Visto 24 días restantes 24 sep. 2026 707.850 €
Κύπρος - Ιατρικές συσκευές - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΤΕΓΝΩΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΕΥΚΑΜΠΤΩΝ ΕΝΔΟΣΚ... Chipre Equipos médicos y productos farmacéuticos Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας Visto 25 días restantes 25 sep. 2026 800.000 €
Κύπρος - Διάφορες υπηρεσίες μηχανικού - Σύμβαση Υπηρεσιών για την Μελέτη Σχεδιασμού Αντιπλημμυρικών Έργων για την Προστασία των Οικιστικών Ζ... Chipre Servicios de arquitectura e ingeniería ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΑΡΝΑΚΑΣ Visto 29 días restantes 30 sep. 2026 300.000 €
Κύπρος - Ιατρικά αναλώσιμα - ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΩΝ ΠΑΚΕΤΩΝ ΑΓΓΕΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΩΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΩ... Chipre Equipos médicos y productos farmacéuticos Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας Visto 17 días restantes 18 sep. 2026 900.000 €
Κύπρος - Ιατρικές συσκευές - Διαγωνισμός για την Προμήθεια, Εγκατάσταση και Καλή Λειτουργία Ψηφιακών Μαστογραφικών Συστημάτων για τις Ανάγκε... Chipre Equipos médicos y productos farmacéuticos Οργανισμός Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας Visto 39 días restantes 9 oct. 2026 960.000 €
Κύπρος - Ηλεκτρισμός - Προμήθεια και Εγκατάσταση 6 φωτοβολταϊκών συστημάτων συνολικής ονομαστικής ισχύος 105,02kw στη Δημοτική Βιβλιοθήκη κα... Chipre Petróleo, combustibles y energía Δήμος Λάρνακας Visto 17 días restantes 18 sep. 2026 126.050 €