Skip to content
Aperlena

Purchase of a backhoe loader

Original „Zakup koparko - ładowarki”

Open Contract notice 4 days left
Watch this tender

We email you if the deadline moves or a correction is published. Free. Log in

  1. Published
  2. Today
  3. Deadline open for 8 days
  4. Awarded pending

Summary

Machine-generated summary

The Municipality of Leoncin (Gmina Leoncin), a local government unit located at ul. Partyzantow 3, Leoncin, 05-155, Mazowieckie Voivodeship, Poland (NUTS PL912), is procuring the purchase of a backhoe loader (delivery of machinery). This is a standard public procurement procedure conducted under Article 275 point 1 of the Polish public procurement law (basic mode). The notice number is 2026/BZP 00418494, published on 2026-09-02. The procedure is run independently by the buyer, open to all contractors, and no EU funding is involved. The estimated value and the submission deadline are not specified in the notice. Documents and the procedure are available on the ezamowienia.gov.pl platform.

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418494 z dnia 2026-09-02 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy „Zakup koparko - ładowarki” SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEONCIN 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270471 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 3 1.5.2.) Miejscowość: Leoncin 1.5.3.) Kod pocztowy: 05-155 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@leoncin.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://leoncin.bip.net.pl/?c=216 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: „Zakup koparko - ładowarki” 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-376e2c8d-b548-469b-953a-bb48e65e6bba 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418494 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-376e2c8d-b548-469b-953a-bb48e65e6bba 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja w postępowaniu, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2020 r. poz. 344).3. Ofertę, a także oświadczenie o jakim mowa w Rozdziale VII SWZ składa się pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiający a Wykonawcami odbywa się za pomocą portalu eZamówienia https://ezamowienia.gov.pl/pl/ oraz poczty elektronicznej gmina@leoncin.pl . 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie korzystania z Platformy e-Zamówienia. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem dedykowanych formularzy: Formularz do złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku oraz do Formularza komunikacji wynosi 150 MB. 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. EU L 119 z 4.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: a) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Leoncin b) W Urzędzie Gminy Leoncin wyznaczono Inspektora Ochrony Danych, kontakt poprzez pocztę elektroniczną: iod@leoncin.pl lub pisemnie (na adres administratora). 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. C RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na „Zakup koparko - ładowarki” znak sprawy: IZP.271.PN.11.2026 prowadzonym w trybie podstawowym. 3. Odbi

Official source

Source: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Always verify details on the official notice.

Last verified against Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 2 days ago

Documents on Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polish) bids submitted through e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

More from this buyer

Full buyer profile

This buyer has no award history in this sector yet. Usual winners, Mining & construction machinery - Poland

Company Wins Total awarded Last win
Interhandler sp. z o.o. 29 €502,287 Sep 2026
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. 12 €6.0M Sep 2026
GRENEVIA S.A. 11 €41.7M Aug 2026
XCMG Poland Sp. z o.o. 9 n/a Aug 2026
Komatsu Poland Sp. z o.o. 5 €634,354 May 2026

Based on 318 awards with a linked company profile over the last 2 years.