Aller au contenu
Aperlena

Achat d'une chargeuse-pelleteuse

Original „Zakup koparko - ładowarki”

Ouvert Avis de marché 5 jours restants
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Aujourd'hui
  3. Date limite ouvert 8 jours
  4. Attribué en attente

Résumé

Résumé généré automatiquement

La commune de Leoncin (Gmina Leoncin), une unite d'administration locale situee ul. Partyzantow 3, Leoncin, 05-155, voivodie de Mazovie, en Pologne (NUTS PL912), achete la livraison d'une chargeuse-pelleteuse. Il s'agit d'une procedure de passation de marches publics selon le mode de base, fondee sur l'article 275 point 1 de la loi polonaise sur les marches publics. L'avis porte le numero 2026/BZP 00418494 et a ete publie le 2026-09-02. La procedure est menee de maniere independante par l'acheteur et est ouverte a tous les soumissionnaires. Aucun cofinancement de l'UE n'est prevu. La valeur estimee et la date limite de remise des offres ne sont pas indiquees dans l'avis. Les documents sont disponibles sur la plateforme ezamowienia.gov.pl.

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418494 z dnia 2026-09-02 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy „Zakup koparko - ładowarki” SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEONCIN 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270471 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 3 1.5.2.) Miejscowość: Leoncin 1.5.3.) Kod pocztowy: 05-155 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@leoncin.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://leoncin.bip.net.pl/?c=216 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: „Zakup koparko - ładowarki” 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-376e2c8d-b548-469b-953a-bb48e65e6bba 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418494 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-376e2c8d-b548-469b-953a-bb48e65e6bba 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja w postępowaniu, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2020 r. poz. 344).3. Ofertę, a także oświadczenie o jakim mowa w Rozdziale VII SWZ składa się pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiający a Wykonawcami odbywa się za pomocą portalu eZamówienia https://ezamowienia.gov.pl/pl/ oraz poczty elektronicznej gmina@leoncin.pl . 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie korzystania z Platformy e-Zamówienia. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem dedykowanych formularzy: Formularz do złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku oraz do Formularza komunikacji wynosi 150 MB. 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. EU L 119 z 4.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: a) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Leoncin b) W Urzędzie Gminy Leoncin wyznaczono Inspektora Ochrony Danych, kontakt poprzez pocztę elektroniczną: iod@leoncin.pl lub pisemnie (na adres administratora). 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. C RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na „Zakup koparko - ładowarki” znak sprawy: IZP.271.PN.11.2026 prowadzonym w trybie podstawowym. 3. Odbi

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 1 jour

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Machines de mine & de construction
59 274 438 €
441 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
20 avis suivis · 10 attribués
525 860 € de contrats attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Machines de mine & de construction · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte

5 jours restants

Source