Vai al contenuto
Aperlena

Acquisto di una terna (pala con benna)

Originale „Zakup koparko - ładowarki”

Aperta Bando di gara 6 giorni rimasti
Segui questa gara

Ti scriviamo se cambia la scadenza o esce una rettifica. Gratis. Accedi

  1. Pubblicata
  2. Oggi
  3. Scadenza aperta 8 giorni
  4. Aggiudicata in attesa

Sintesi

Sintesi generata automaticamente

Il Comune di Leoncin (Gmina Leoncin), un ente del governo locale situato in ul. Partyzantow 3, Leoncin, 05-155, voivodato della Masovia, Polonia (NUTS PL912), acquista la fornitura di una terna (pala con benna). Si tratta di una procedura di appalto pubblico in modalita di base, ai sensi dell'articolo 275 punto 1 della legge polacca sugli appalti pubblici. L'avviso ha il numero 2026/BZP 00418494 ed e stato pubblicato il 2026-09-02. La procedura e gestita in modo indipendente dall'amministrazione ed e aperta a tutti gli operatori economici. Non vi e cofinanziamento UE. Il valore stimato e il termine per la presentazione delle offerte non sono indicati nell'avviso. I documenti sono disponibili sulla piattaforma ezamowienia.gov.pl.

Descrizione

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418494 z dnia 2026-09-02 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy „Zakup koparko - ładowarki” SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEONCIN 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270471 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 3 1.5.2.) Miejscowość: Leoncin 1.5.3.) Kod pocztowy: 05-155 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@leoncin.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://leoncin.bip.net.pl/?c=216 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: „Zakup koparko - ładowarki” 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-376e2c8d-b548-469b-953a-bb48e65e6bba 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418494 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-376e2c8d-b548-469b-953a-bb48e65e6bba 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja w postępowaniu, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2020 r. poz. 344).3. Ofertę, a także oświadczenie o jakim mowa w Rozdziale VII SWZ składa się pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiający a Wykonawcami odbywa się za pomocą portalu eZamówienia https://ezamowienia.gov.pl/pl/ oraz poczty elektronicznej gmina@leoncin.pl . 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie korzystania z Platformy e-Zamówienia. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem dedykowanych formularzy: Formularz do złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku oraz do Formularza komunikacji wynosi 150 MB. 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. EU L 119 z 4.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: a) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Leoncin b) W Urzędzie Gminy Leoncin wyznaczono Inspektora Ochrony Danych, kontakt poprzez pocztę elektroniczną: iod@leoncin.pl lub pisemnie (na adres administratora). 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. C RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na „Zakup koparko - ładowarki” znak sprawy: IZP.271.PN.11.2026 prowadzonym w trybie podstawowym. 3. Odbi

Fonte ufficiale

Fonte: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica sempre i dettagli nell'avviso ufficiale.

Ultima verifica su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 5 ore fa

Documenti su Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polacco) offerte presentate tramite e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Altro da questo committente

Profilo completo del committente

Aggiudicazioni recenti

Gare simili

Contesto di mercato

Gara aperta media · Macchine per miniere ed edilizia
60.444.656 €
408 aperte ora in Europa
Storico della stazione appaltante su Aperlena
20 avvisi tracciati · 10 aggiudicati
525.860 € in contratti aggiudicati

Non perderti nessuna gara come questa

Ricevi un'email per le nuove gare: Macchine per miniere ed edilizia · Polonia. Gratis.

Crea il mio avviso