Zum Inhalt springen
Aperlena

Beschaffung eines Baggerladers

Original „Zakup koparko - ładowarki”

Offen Auftragsbekanntmachung Noch 6 Tage
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Heute
  3. Frist 8 Tage offen
  4. Vergeben ausstehend

Zusammenfassung

Maschinell erstellte Zusammenfassung

Die Gemeinde Leoncin (Gmina Leoncin), eine kommunale Gebietskoerperschaft mit Sitz in ul. Partyzantow 3, Leoncin, 05-155, Woiwodschaft Masowien, Polen (NUTS PL912), beschafft die Lieferung eines Baggerladers. Es handelt sich um ein oeffentliches Beschaffungsverfahren im Grundmodus gemaess Artikel 275 Punkt 1 des polnischen Vergabegesetzes. Die Bekanntmachung hat die Nummer 2026/BZP 00418494 und wurde am 2026-09-02 veroeffentlicht. Das Verfahren wird selbstaendig vom Auftraggeber durchgefuehrt und steht allen Bietern offen. Eine EU-Mitfinanzierung liegt nicht vor. Geschaetzter Auftragswert und Einreichungsfrist sind in der Bekanntmachung nicht angegeben. Unterlagen und Verfahren sind auf der Plattform ezamowienia.gov.pl abrufbar.

Beschreibung

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418494 z dnia 2026-09-02 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy „Zakup koparko - ładowarki” SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEONCIN 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270471 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 3 1.5.2.) Miejscowość: Leoncin 1.5.3.) Kod pocztowy: 05-155 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@leoncin.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://leoncin.bip.net.pl/?c=216 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: „Zakup koparko - ładowarki” 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-376e2c8d-b548-469b-953a-bb48e65e6bba 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418494 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-376e2c8d-b548-469b-953a-bb48e65e6bba 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja w postępowaniu, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2020 r. poz. 344).3. Ofertę, a także oświadczenie o jakim mowa w Rozdziale VII SWZ składa się pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiający a Wykonawcami odbywa się za pomocą portalu eZamówienia https://ezamowienia.gov.pl/pl/ oraz poczty elektronicznej gmina@leoncin.pl . 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie korzystania z Platformy e-Zamówienia. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem dedykowanych formularzy: Formularz do złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku oraz do Formularza komunikacji wynosi 150 MB. 3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie 3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy 3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu: polski 3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. EU L 119 z 4.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: a) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Leoncin b) W Urzędzie Gminy Leoncin wyznaczono Inspektora Ochrony Danych, kontakt poprzez pocztę elektroniczną: iod@leoncin.pl lub pisemnie (na adres administratora). 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. C RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na „Zakup koparko - ładowarki” znak sprawy: IZP.271.PN.11.2026 prowadzonym w trybie podstawowym. 3. Odbi

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 9 Stunden

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

Jüngste Vergaben