Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup środków chwastobójczych

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Vergeben ausstehend

Beschreibung

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup środków chwastobójczych SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Radzików 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000079480 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Radzików IHAR 1.5.2.) Miejscowość: Radzików 1.5.3.) Kod pocztowy: 05-870 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zd.radzikow@ihar.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdhar.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ihar.eb2b.com.pl/ 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający Podmiot Prawa Publicznego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność badawczo - naukowa SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup środków chwastobójczych 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91cca664-62f1-4509-a4ce-8be6e9b9e45f 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00180276 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-01 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00118651 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: 3/ZP/ZD/RA/2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak 4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 119757,94 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy Część 1 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Nazwa - środek ochrony roślin: Athos 75 WG (125g), Wielkość opakowania -jedn. miary: szt. Planowane zapotrzebowanie na rok 2026: 16 Termin realizacji: 18.03.2026 Miejsce dostawy: 05-870 Błonie, Radzików 4.5.3.) Główny kod CPV: 24453000-4 - Środki chwastobójcze 4.5.5.) Wartość części: 5664,96 PLN Część 2 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Nazwa - środek ochrony roślin: Boa Pro 480 EC, Wielkość opakowania -jedn. miary: 1-5l., Planowane zapotrzebowanie na rok 2026: 1 Termin realizacji: 18.03.2026 Miejsce dostawy: 05-870 Błonie, Radzików 4.5.3.) Główny kod CPV: 24453000-4 - Środki chwastobójcze 4.5.5.) Wartość części: 52,65 PLN Część 3 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Nazwa - środek ochrony roślin: Corum 502,4 SL, Wielkość opakowania -jedn. miary: 1-10l., Planowane zapotrzebowanie na rok 2026: 10, Termin realizacji: 18.03.2026 Miejsce dostawy: 05-870 Błonie, Radzików 4.5.3.) Główny kod CPV: 24453000-4 - Środki chwastobójcze 4.5.5.) Wartość części: 2139,48 PLN Część 4 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Nazwa - środek ochrony roślin: Fundamentum 700 WG, Wielkość opakowania -jedn. miary: 150-300g., Planowane zapotrzebowanie na rok 2026: 8,1, Termin realizacji: 18.03.2026 Miejsce dostawy: 05-870 Błonie, Radzików 4.5.3.) Główny kod CPV: 24453000-4 - Środki chwastobójcze 4.5.5.) Wartość części: 9710,52 PLN Część 5 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Nazwa - środek ochrony roślin: Goltix 700 S.C., Wielkość opakowania -jedn. miary: 5-20l., Planowane zapotrzebowanie na rok 2026: 260 Termin realizacji: 18.03.2026 Miejsce

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Monat

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

1 offene Ausschreibung derzeit

Jüngste Vergaben