Przejdź do treści
Aperlena

Zakup środków chwastobójczych

Udzielony Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia Nie opublikowano terminu
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Opublikowano
  2. Udzielony

Opis

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup środków chwastobójczych SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Radzików 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000079480 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Radzików IHAR 1.5.2.) Miejscowość: Radzików 1.5.3.) Kod pocztowy: 05-870 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zd.radzikow@ihar.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdhar.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ihar.eb2b.com.pl/ 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający Podmiot Prawa Publicznego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność badawczo - naukowa SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup środków chwastobójczych 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91cca664-62f1-4509-a4ce-8be6e9b9e45f 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00180276 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-01 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00118651 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: 3/ZP/ZD/RA/2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak 4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 119757,94 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy Część 1 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Nazwa - środek ochrony roślin: Athos 75 WG (125g), Wielkość opakowania -jedn. miary: szt. Planowane zapotrzebowanie na rok 2026: 16 Termin realizacji: 18.03.2026 Miejsce dostawy: 05-870 Błonie, Radzików 4.5.3.) Główny kod CPV: 24453000-4 - Środki chwastobójcze 4.5.5.) Wartość części: 5664,96 PLN Część 2 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Nazwa - środek ochrony roślin: Boa Pro 480 EC, Wielkość opakowania -jedn. miary: 1-5l., Planowane zapotrzebowanie na rok 2026: 1 Termin realizacji: 18.03.2026 Miejsce dostawy: 05-870 Błonie, Radzików 4.5.3.) Główny kod CPV: 24453000-4 - Środki chwastobójcze 4.5.5.) Wartość części: 52,65 PLN Część 3 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Nazwa - środek ochrony roślin: Corum 502,4 SL, Wielkość opakowania -jedn. miary: 1-10l., Planowane zapotrzebowanie na rok 2026: 10, Termin realizacji: 18.03.2026 Miejsce dostawy: 05-870 Błonie, Radzików 4.5.3.) Główny kod CPV: 24453000-4 - Środki chwastobójcze 4.5.5.) Wartość części: 2139,48 PLN Część 4 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Nazwa - środek ochrony roślin: Fundamentum 700 WG, Wielkość opakowania -jedn. miary: 150-300g., Planowane zapotrzebowanie na rok 2026: 8,1, Termin realizacji: 18.03.2026 Miejsce dostawy: 05-870 Błonie, Radzików 4.5.3.) Główny kod CPV: 24453000-4 - Środki chwastobójcze 4.5.5.) Wartość części: 9710,52 PLN Część 5 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Nazwa - środek ochrony roślin: Goltix 700 S.C., Wielkość opakowania -jedn. miary: 5-20l., Planowane zapotrzebowanie na rok 2026: 260 Termin realizacji: 18.03.2026 Miejsce

Oficjalne źródło

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 miesiąc temu

Dokumenty w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polski) oferty składane przez e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

1 otwarty przetarg w tej chwili

Ostatnie udzielenia