Aller au contenu
Aperlena

Zakup środków chwastobójczych

Attribué Avis d'attribution Aucune date limite publiée
Suivre ce marché

Nous vous écrivons si la date limite change ou si un rectificatif est publié. Gratuit. Se connecter

  1. Publié
  2. Attribué en attente

Description

Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup środków chwastobójczych SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Radzików 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000079480 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Radzików IHAR 1.5.2.) Miejscowość: Radzików 1.5.3.) Kod pocztowy: 05-870 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zd.radzikow@ihar.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdhar.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://ihar.eb2b.com.pl/ 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający Podmiot Prawa Publicznego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność badawczo - naukowa SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup środków chwastobójczych 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91cca664-62f1-4509-a4ce-8be6e9b9e45f 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00180276 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-01 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00118651 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: 3/ZP/ZD/RA/2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak 4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 119757,94 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy Część 1 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Nazwa - środek ochrony roślin: Athos 75 WG (125g), Wielkość opakowania -jedn. miary: szt. Planowane zapotrzebowanie na rok 2026: 16 Termin realizacji: 18.03.2026 Miejsce dostawy: 05-870 Błonie, Radzików 4.5.3.) Główny kod CPV: 24453000-4 - Środki chwastobójcze 4.5.5.) Wartość części: 5664,96 PLN Część 2 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Nazwa - środek ochrony roślin: Boa Pro 480 EC, Wielkość opakowania -jedn. miary: 1-5l., Planowane zapotrzebowanie na rok 2026: 1 Termin realizacji: 18.03.2026 Miejsce dostawy: 05-870 Błonie, Radzików 4.5.3.) Główny kod CPV: 24453000-4 - Środki chwastobójcze 4.5.5.) Wartość części: 52,65 PLN Część 3 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Nazwa - środek ochrony roślin: Corum 502,4 SL, Wielkość opakowania -jedn. miary: 1-10l., Planowane zapotrzebowanie na rok 2026: 10, Termin realizacji: 18.03.2026 Miejsce dostawy: 05-870 Błonie, Radzików 4.5.3.) Główny kod CPV: 24453000-4 - Środki chwastobójcze 4.5.5.) Wartość części: 2139,48 PLN Część 4 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Nazwa - środek ochrony roślin: Fundamentum 700 WG, Wielkość opakowania -jedn. miary: 150-300g., Planowane zapotrzebowanie na rok 2026: 8,1, Termin realizacji: 18.03.2026 Miejsce dostawy: 05-870 Błonie, Radzików 4.5.3.) Główny kod CPV: 24453000-4 - Środki chwastobójcze 4.5.5.) Wartość części: 9710,52 PLN Część 5 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Nazwa - środek ochrony roślin: Goltix 700 S.C., Wielkość opakowania -jedn. miary: 5-20l., Planowane zapotrzebowanie na rok 2026: 260 Termin realizacji: 18.03.2026 Miejsce

Source officielle

Source : Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Vérifiez toujours les détails dans l'avis officiel.

Dernière vérification auprès de Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) il y a 1 mois

Documents sur Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polonais) offres déposées via e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Plus de cet acheteur

Profil complet de l'acheteur

1 marché ouvert actuellement

Attributions récentes

Marchés similaires

Contexte de marché

Appel ouvert moyen · Produits chimiques
3 594 182 €
926 ouverts en Europe actuellement
Historique de l'acheteur sur Aperlena
23 avis suivis · 11 attribués

Ne manquez plus aucun marché comme celui-ci

Recevez un e-mail pour les nouveaux marchés : Produits chimiques · Pologne. Gratuit.

Créer mon alerte