Zum Inhalt springen
Aperlena

Achizitionare diverse medicamente

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Vergeben
  2. Veröffentlicht

Beschreibung

Anunt de atribuire la anunt de participare simplificat. Anunt de participare: SCN1177517 (publicat 2026-07-15) Descriere: In baza contractului de furnizare ce se doreste a fi atribuit se vor asigura, cu respectarea conditiilor si cerintelor cuprinse in Caietul de sarcini, anexa la prezenta documentatie de atribuire, achizitionarea medicamentelor necesare defasurarii activitatii institutiei. Medicamentele vor fi furnizate achizitorului functie de necesitatea concreta a acestuia, raportat la comanda formulata de achizitor, in conditiile financiare convenite la data atribuirii contractului raportat la oferta de pret unitara inaintata de catre furnizor, valoarea lunara platibila furnizorului fiind determinata raportat la natura prooduselor furnizate, cantitatea de produse furnizate si pretul unitar al produselor cuprins in oferta furnizorului. MENTIUNE: Avand in vedere obiectul acestei achizitii - achizitionare medicamente - pentru Spitalul de Boli Cronice Sebis subliniem necesitatea urgentarii achizitionarii medicamentelor intrucat la data prezentei autoritatea contractanta nu mai detine produsele farmaceutice necesare in vederea indeplinirii corespunzatoare a activitatii curente, prin urmare subscrisa se va prevala in desfasuraea prezentei proceduri de prevederile art. 113 alin.5 lit b din cadrul Legii 98/2016 actualizata. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 5 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare la 3 zile fata de termenul limita de depunere a ofertelor. Tip contract: Furnizare Procedura: Procedura simplificata Valoare atribuita: 648392.71 RON Contracte: 1278 din 2026-09-02 - RUBICON PHARMACEUTICALS (648392.71 RON)

Amtliche Quelle

Quelle: SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) abgeglichen vor 6 Stunden

Unterlagen auf SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) (Rumänisch) Angebotsabgabe über SEAP / SICAP (e-licitatie.ro)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

Jüngste Vergaben