Przejdź do treści
Aperlena

Achizitionare diverse medicamente

Udzielony Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia Nie opublikowano terminu
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Udzielony
  2. Opublikowano

Opis

Anunt de atribuire la anunt de participare simplificat. Anunt de participare: SCN1177517 (publicat 2026-07-15) Descriere: In baza contractului de furnizare ce se doreste a fi atribuit se vor asigura, cu respectarea conditiilor si cerintelor cuprinse in Caietul de sarcini, anexa la prezenta documentatie de atribuire, achizitionarea medicamentelor necesare defasurarii activitatii institutiei. Medicamentele vor fi furnizate achizitorului functie de necesitatea concreta a acestuia, raportat la comanda formulata de achizitor, in conditiile financiare convenite la data atribuirii contractului raportat la oferta de pret unitara inaintata de catre furnizor, valoarea lunara platibila furnizorului fiind determinata raportat la natura prooduselor furnizate, cantitatea de produse furnizate si pretul unitar al produselor cuprins in oferta furnizorului. MENTIUNE: Avand in vedere obiectul acestei achizitii - achizitionare medicamente - pentru Spitalul de Boli Cronice Sebis subliniem necesitatea urgentarii achizitionarii medicamentelor intrucat la data prezentei autoritatea contractanta nu mai detine produsele farmaceutice necesare in vederea indeplinirii corespunzatoare a activitatii curente, prin urmare subscrisa se va prevala in desfasuraea prezentei proceduri de prevederile art. 113 alin.5 lit b din cadrul Legii 98/2016 actualizata. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 5 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare la 3 zile fata de termenul limita de depunere a ofertelor. Tip contract: Furnizare Procedura: Procedura simplificata Valoare atribuita: 648392.71 RON Contracte: 1278 din 2026-09-02 - RUBICON PHARMACEUTICALS (648392.71 RON)

Oficjalne źródło

Źródło: SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) 6 godzin temu

Dokumenty w SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) (rumuński) oferty składane przez SEAP / SICAP (e-licitatie.ro)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

Ostatnie udzielenia