Vai al contenuto
Aperlena

Achizitionare diverse medicamente

Aggiudicata Avviso di aggiudicazione Nessuna scadenza pubblicata
Segui questa gara

Ti scriviamo se cambia la scadenza o esce una rettifica. Gratis. Accedi

  1. Aggiudicata
  2. Pubblicata

Descrizione

Anunt de atribuire la anunt de participare simplificat. Anunt de participare: SCN1177517 (publicat 2026-07-15) Descriere: In baza contractului de furnizare ce se doreste a fi atribuit se vor asigura, cu respectarea conditiilor si cerintelor cuprinse in Caietul de sarcini, anexa la prezenta documentatie de atribuire, achizitionarea medicamentelor necesare defasurarii activitatii institutiei. Medicamentele vor fi furnizate achizitorului functie de necesitatea concreta a acestuia, raportat la comanda formulata de achizitor, in conditiile financiare convenite la data atribuirii contractului raportat la oferta de pret unitara inaintata de catre furnizor, valoarea lunara platibila furnizorului fiind determinata raportat la natura prooduselor furnizate, cantitatea de produse furnizate si pretul unitar al produselor cuprins in oferta furnizorului. MENTIUNE: Avand in vedere obiectul acestei achizitii - achizitionare medicamente - pentru Spitalul de Boli Cronice Sebis subliniem necesitatea urgentarii achizitionarii medicamentelor intrucat la data prezentei autoritatea contractanta nu mai detine produsele farmaceutice necesare in vederea indeplinirii corespunzatoare a activitatii curente, prin urmare subscrisa se va prevala in desfasuraea prezentei proceduri de prevederile art. 113 alin.5 lit b din cadrul Legii 98/2016 actualizata. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 5 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare la 3 zile fata de termenul limita de depunere a ofertelor. Tip contract: Furnizare Procedura: Procedura simplificata Valoare atribuita: 648392.71 RON Contracte: 1278 din 2026-09-02 - RUBICON PHARMACEUTICALS (648392.71 RON)

Fonte ufficiale

Fonte: SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro)

Verifica sempre i dettagli nell'avviso ufficiale.

Ultima verifica su SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) 4 ore fa

Documenti su SEAP - award notices (anunturi de atribuire, e-licitatie.ro) (rumeno) offerte presentate tramite SEAP / SICAP (e-licitatie.ro)

Altro da questo committente

Profilo completo del committente

Aggiudicazioni recenti

Gare simili

Contesto di mercato

Gara aperta media · Apparecchiature mediche e farmaceutici
8.970.524 €
10.566 aperte ora in Europa
Storico della stazione appaltante su Aperlena
2 avvisi tracciati · 1 aggiudicati
123.367 € in contratti aggiudicati

Non perderti nessuna gara come questa

Ricevi un'email per le nuove gare: Apparecchiature mediche e farmaceutici · Romania. Gratis.

Crea il mio avviso