Przejdź do treści
Aperlena

Procurement Consultant for PIU

Udzielony Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia Nie opublikowano terminu
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Udzielony
  2. Opublikowano

Opis

Project: P164188 - Kosovo Digital Economy (KODE) Reference: KODE/IC/3.1.8/2023 Procurement method: Direct Selection Financing: World Bank Contract Award Project: P164188-Kosovo Digital Economy (KODE) Loan/Credit/TF Info: IDA-62850 Bid/Contract Reference No: KODE/IC/3.1.8/2023 Procurement Method: CDS-Direct Selection Scope of Contract: Procurement Specialist Notice Version No: 0 Date Notification of Award Issued (YYYY/MM/DD) 2023/09/18 Duration of Contract 4 Month(s) Awarded Firm(s): ADEM SPAHIU (776973) Country: Kosovo Final Evaluation Price EUR 1600.00 Signed Contract Price EUR 1600.00 Price: Currency: Amount: Euro (Euro) 1600.00

Oficjalne źródło

Źródło: World Bank - Procurement Notices (Bank-financed projects)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w World Bank - Procurement Notices (Bank-financed projects) 14 godzin temu

Dokumenty w World Bank - Procurement Notices (Bank-financed projects) (angielski)

Nie przegap przetargów takich jak ten

Otrzymuj e-mail o nowych przetargach: Kosowo. Za darmo.

Ustaw mój alert