JET-A1 légijármű üzemanyag beszerzése adásvételi keretszerződés keretében. Részletesen: KD és Műszaki leírás Rövidítések: Alkalmasság igazolásában résztvevő szervezet: AIRSZ
Ajánlattevő: AT
Ajánlatkérő: AK; 2015. évi CXLIII törvény: Kbt.; 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet: R./Kr. 424/2017. (XII.19.) Korm. rendelet: EKRr.
Egységes Európai Közbeszerzési Dokumentum: EEKD
Ajánlati felhívás: AF
Közbeszerzési dokumentumok: KD
FAKSZ: felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadó. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgyjellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
„JET-A1 légijármű üzemanyag beszerzés” JET-A1 légijármű üzemanyag beszerzése adásvételi keretszerződés keretében. Alapmennyiség: 4770 tonna Opció + 30% azaz 1431 tonna Ajánlatkérő a mennyiség 70%-ára, 3339 tonnára vállal lehívási kötelezettséget. A beszerzendő JET-A1 üzemanyagnak alkalmasnak kell lennie a Debrecen Nemzetközi Repülőtérre nagy számban közlekedő Airbus A320 repülőgép család és más egyéb, a fentiekben rögzített technológiájú hajtóművekkel szerelt légijárművek tüzelőanyag szükségletének kielégítésére. A nyertes Ajánlattevőnek garantálnia szükséges, hogy az általa kiszolgált termék megfelel a vonatkozó MSZ 10870:2012 szabvány és a JIG AFQRJOS (Issue 32 - Nov 2020) termékspecifikációs kiadvány előírásainak A termék megnevezése: JET-A1 Külső: Tiszta, átlátszó, fényes, szennyeződéstől és kiülepedett víztől mentes Vizuális szín: A színtelentől a halvány szalmasárgáig Savszám, legfeljebb: 0,015 mg KOH/g Aromásanyag-tartalom, legfeljebb: 25 % (V/V) Merkaptánkén-tartalom, legfeljebb: 0,003 % (m/m) Összes kéntartalom, legfeljebb: 0,30 % (m/m) Desztillációs jellemzők: • 10% (V/V) átdesztillál, legfeljebb: 205 °C • Végforrpont, legfeljebb: 300 °C • Desztillációs maradék, legfeljebb: 1,5% (V/V) • Desztillációs veszteség, legfeljebb: 1,5% (V/V) Lobbanáspont, zárt téri, legalább: 38 °C Sűrűség 15 °C-on: 0,775-0,840 g/cm3 Kristályosodáspont, legfeljebb: -47 °C Kinematikai viszkozitás -20 °C-on, legfeljebb: 8,0 mm2/s Fűtőérték, legalább: 42,80 MJ/kg Nem kormozó láng magasság, legalább: 25 mm Nem kormozó láng magassága, legalább: 19 mm Naftalintartalom, legfeljebb: 3,0% (V/V) Korróziós hatás rézlemezen (2 óra/100 °C°), legfeljebb: 1 korróziós fokozat Termikus stabilitás: • Nyomáscsökkenés a szűrőn, legfeljebb: 3,3 kPa • Lerakódás a fűtőcsövön, legfeljebb: 3 fokozat Tényleges gyantatartalom, legfeljebb: 7,0 mg/100 cm3 Mikroszeparációs index (MSEP-A): • Vezetőképesség-javító adalékkal, legalább: 70 • Vezetőképesség-javító adalék nélkül, legalább: 85 Villamos vezetés 20 °C-on: 50-600 pS/m Szilárd szennyezőanyag-tartalom, legfeljebb: 1 mg/l A minőségi követelmények ellenőrzését az Ajánlattevőnek az MSZ 10870:2012 szabványban megjelölt, az egyes üzemanyag minőséget meghatározó ismérvekhez rendelt szabványokban rögzített minőségellenőrző eljárások alkalmazásával kell végrehajtani. Az alábbi felsorolásban megadott típusú és mennyiségű adalékok használata engedélyezett. Oxidációgátló: 17-24 mg/l Villamos vezetést javító adalék, a gyártás után legfeljebb: 3,0 mg/l Villamos vezetést javító adalék, a tárolás, szállítás során hozzáadott adalékkal együtt, legfeljebb: 5,0 mg/l Fém-dezaktivátor, a gyártás után, legfeljebb: 2,0 mg/l Fém-dezaktivátor, a tárolás, szállítás során hozzáadott adalékkal együtt, legfeljebb: 5,7 mg/l Ajánlattevőnek az ajánlatban kötelező csatolni a termékadatlapot, amelyből a megajánlott termék műszaki megfelelősége egyértelműen megállapítható. További részletek KD.
Tekst oryginalny
JET-A1 légijármű üzemanyag beszerzése adásvételi keretszerződés keretében. Részletesen: KD és Műszaki leírás Rövidítések: Alkalmasság igazolásában résztvevő szervezet: AIRSZ; Ajánlattevő: AT; Ajánlatkérő: AK; 2015. évi CXLIII törvény: Kbt.; 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet: R./Kr. 424/2017. (XII.19.) Korm. rendelet: EKRr., Egységes Európai Közbeszerzési Dokumentum: EEKD; Ajánlati felhívás: AF; Közbeszerzési dokumentumok: KD; FAKSZ: felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadó. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgyjellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek az ajánlatában igazolnia kell.
„JET-A1 légijármű üzemanyag beszerzés” JET-A1 légijármű üzemanyag beszerzése adásvételi keretszerződés keretében. Alapmennyiség: 4770 tonna Opció + 30% azaz 1431 tonna Ajánlatkérő a mennyiség 70%-ára, 3339 tonnára vállal lehívási kötelezettséget. A beszerzendő JET-A1 üzemanyagnak alkalmasnak kell lennie a Debrecen Nemzetközi Repülőtérre nagy számban közlekedő Airbus A320 repülőgép család és más egyéb, a fentiekben rögzített technológiájú hajtóművekkel szerelt légijárművek tüzelőanyag szükségletének kielégítésére. A nyertes Ajánlattevőnek garantálnia szükséges, hogy az általa kiszolgált termék megfelel a vonatkozó MSZ 10870:2012 szabvány és a JIG AFQRJOS (Issue 32 - Nov 2020) termékspecifikációs kiadvány előírásainak A termék megnevezése: JET-A1 Külső: Tiszta, átlátszó, fényes, szennyeződéstől és kiülepedett víztől mentes Vizuális szín: A színtelentől a halvány szalmasárgáig Savszám, legfeljebb: 0,015 mg KOH/g Aromásanyag-tartalom, legfeljebb: 25 % (V/V) Merkaptánkén-tartalom, legfeljebb: 0,003 % (m/m) Összes kéntartalom, legfeljebb: 0,30 % (m/m) Desztillációs jellemzők: • 10% (V/V) átdesztillál, legfeljebb: 205 °C • Végforrpont, legfeljebb: 300 °C • Desztillációs maradék, legfeljebb: 1,5% (V/V) • Desztillációs veszteség, legfeljebb: 1,5% (V/V) Lobbanáspont, zárt téri, legalább: 38 °C Sűrűség 15 °C-on: 0,775-0,840 g/cm3 Kristályosodáspont, legfeljebb: -47 °C Kinematikai viszkozitás -20 °C-on, legfeljebb: 8,0 mm2/s Fűtőérték, legalább: 42,80 MJ/kg Nem kormozó láng magasság, legalább: 25 mm Nem kormozó láng magassága, legalább: 19 mm Naftalintartalom, legfeljebb: 3,0% (V/V) Korróziós hatás rézlemezen (2 óra/100 °C°), legfeljebb: 1 korróziós fokozat Termikus stabilitás: • Nyomáscsökkenés a szűrőn, legfeljebb: 3,3 kPa • Lerakódás a fűtőcsövön, legfeljebb: 3 fokozat Tényleges gyantatartalom, legfeljebb: 7,0 mg/100 cm3 Mikroszeparációs index (MSEP-A): • Vezetőképesség-javító adalékkal, legalább: 70 • Vezetőképesség-javító adalék nélkül, legalább: 85 Villamos vezetés 20 °C-on: 50-600 pS/m Szilárd szennyezőanyag-tartalom, legfeljebb: 1 mg/l A minőségi követelmények ellenőrzését az Ajánlattevőnek az MSZ 10870:2012 szabványban megjelölt, az egyes üzemanyag minőséget meghatározó ismérvekhez rendelt szabványokban rögzített minőségellenőrző eljárások alkalmazásával kell végrehajtani. Az alábbi felsorolásban megadott típusú és mennyiségű adalékok használata engedélyezett. Oxidációgátló: 17-24 mg/l Villamos vezetést javító adalék, a gyártás után legfeljebb: 3,0 mg/l Villamos vezetést javító adalék, a tárolás, szállítás során hozzáadott adalékkal együtt, legfeljebb: 5,0 mg/l Fém-dezaktivátor, a gyártás után, legfeljebb: 2,0 mg/l Fém-dezaktivátor, a tárolás, szállítás során hozzáadott adalékkal együtt, legfeljebb: 5,7 mg/l Ajánlattevőnek az ajánlatban kötelező csatolni a termékadatlapot, amelyből a megajánlott termék műszaki megfelelősége egyértelműen megállapítható. További részletek KD.
Oficjalne źródło
Źródło: TED - Tenders Electronic Daily (Publications Office of the EU)
Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.
Zamawiający ma w tej branży za mało własnych rozstrzygnięć, dlatego pokazujemy przedział ostatnich rozstrzygnięć (189) w branży Ropa naftowa, paliwa i energia w kraju: Węgry.
3 880 €2,4 mld €
To rozstrzygnięcie
3,8 mln €
Mediana wartosci
581 210 €
Środkowa połowa wcześniejszych rozstrzygnięć
od 209 508 € do 3,0 mln €
Wartość udzielonego zamówienia jest wyższa niż trzy na cztery wcześniejsze rozstrzygnięcia.
Wartości udzielonych zamówień według publikacji źródeł urzędowych. Traktuj je orientacyjnie: zakres, części i czas trwania różnią się między umowami.
DEBRECEN INTERNATIONAL AIRPORT Korlátolt Felelősségű Társaság
Węgry
ogłoszeń w rejestrze
12
rozstrzygnięcia
3
łączna wartość udzielonych zamówień
3,8 mln €
20251
2026
Jedna kropka to jedno rozstrzygnięcie, w dniu podpisania, w wielkości odpowiadającej wartości. Pierścień oznacza rozstrzygnięcie bez opublikowanej wartości.
05
Kontekst rynkowy
otwarte teraz, Ropa naftowa, paliwa i energia
3 529
mediana otwartych ogłoszeń
350 000 €
Kto wygrywa na tym rynku
Umiarkowanie skoncentrowany
Węgry · Ropa naftowa, paliwa i energia
liczba różnych firm, które zdobyły tu zamówienia
31
udział zamówień, które trafiły do trzech najczęstszych wykonawców
63%
liczba zamawiających, którzy udzielili tu zamówień
118
Na podstawie 175 rozstrzygnięć z ostatnich 3 lat ze wskazanym wykonawcą. Liczone według rozstrzygnięć, a nie wartości, bo kwoty części i umów ramowych nie są porównywalne.
Skoncentrowany: trzej najczęstsi wykonawcy zdobyli co najmniej 65% zamówień; wielu dostawców: poniżej 35% przy co najmniej dziesięciu różnych wykonawcach.
Konkurencja
średnia liczba ofert na część (tryby otwarte i ograniczone)
3,1
udział tych części, w których złożono jedną ofertę
23%
udział zamówień zdobytych przez firmy z siedzibą w innym kraju
0%
udział ofert z innego kraju
0%
Tak, jak podają je oficjalne ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, z ostatnich 3 lat. Liczba ofert na część obejmuje tylko tryby otwarte i ograniczone: w trybie negocjacyjnym lub z wolnej ręki jedna oferta to istota samego trybu. Kraj to ten, który ogłoszenie podaje dla wykonawcy.
06
Fakty o postępowaniu
Wpłynęła jedna oferta (przetarg nieograniczony).
Fakty, które badacze zamówień i dziennikarze śledzą w rejestrach publicznych. Żaden z nich nie dowodzi nieprawidłowości: każdy ma zwyczajne wyjaśnienia, jak wyspecjalizowany rynek, pilna potrzeba czy niewielu kwalifikujących się wykonawców.