New · Ελλάδα - Συντήρηση λογισμικού τεχνολογίας των πληροφοριών - Διαγωνισμός προς Σύναψη Σύμβασης Παροχής Υπηρεσιών Συντήρησης Δεκαπέντε (15) Αδε... Greece IT services Υπουργείο Εθνικής Άμυνας - Γενική Διεύθυνση Οικονομικού Σχεδ... Seen 45 days left 15 Oct 2026 €228,847
New · ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΥ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΥ Greece IT services ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ «Γ. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ» Seen 7 days left 7 Sep 2026 €200,000
Ελλάδα - Υπηρεσίες υποστήριξης συστημάτων πληροφορικής - Συντήρηση υποστήριξη πληροφοριακού συστήματος Greece IT services ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Seen 28 days left 28 Sep 2026 €240,000
Ελλάδα - Υπηρεσίες ανάλυσης και προγραμματισμού συστημάτων - Λειτουργία, Συντήρηση, Υποστήριξη και Αναβάθμιση των πληροφοριακών συστημάτων “... Greece IT services ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ Seen 29 days left 29 Sep 2026 €565,000
Παράταση καταληκτικής ημερομηνίας υποβολής προσφορών του έργου HOLO-GREEN Greece IT services ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΛΛΑΔΑΣ Seen 10 days left 10 Sep 2026 €128,000
Ελλάδα - Υπηρεσίες ανάπτυξης λογισμικού - Ψηφιακές Εφαρμογές Ανάδειξης του Γαστρονομικού Πλούτου του Ηρακλείου Greece IT services ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Seen 32 days left 2 Oct 2026 €192,000
Ελλάδα - Υπηρεσίες υποστήριξης λογισμικού - ΔΕΑ-526031-Παροχή Υπηρεσιών συντήρησης και τεχνικής υποστήριξης του Μηχανογραφικού Συστήματος GI... Greece IT services ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.... Seen 24 days left 24 Sep 2026 €600,000
Φ8541-ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΧΡΗΣΤΩΝ Ε.ΥΔ.Α.Π. Α.Ε. Greece IT services ΕΥΔΑΠ ΑΕ Seen 1 day left 2 Sep 2026 €199,200
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ, ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΑΙ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ Ο.Π.Σ.Α.Ε. ΕΛ.Γ.Α. Greece IT services ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΛΛ. ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΕΩΝ (ΕΛ.Γ.Α.) Seen 9 days left 9 Sep 2026 €205,000
Εξειδικευμένη Τεχνική Υποστήριξη Πληροφοριακού Συστήματος Κρατικών Ενισχύσεων (ΠΣΚΕ) Greece IT services ΜΟΝΑΔΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ (... Seen 14 days left 14 Sep 2026 €200,000
Ελλάδα - Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη - Διαγωνισμός "Ολοκληρωμένο... Greece IT services ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΕΩΝ Seen 11 days left 11 Sep 2026 €645,161
Ελλάδα - Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα διαχείρισης έργων - «Μηχανισμός Υποστήριξης για την αποτελεσματική υλοποίηση του έργου» της π... Greece IT services Εθνικό Δίκτυο Υποδομών Τεχνολογίας & Έρευνας ΑΕ - ΕΔΥΤΕ ΑΕ Seen 11 days left 11 Sep 2026 €550,500
Ελλάδα - Υπηρεσίες συστήματος και υποστήριξης - Λειτουργία, Συντήρηση, Υποστήριξη και Αναβάθμιση της ψηφιακής πλατφόρμας του Ψηφιακού Φροντι... Greece IT services ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ Seen 7 days left 7 Sep 2026 €800,000
Ελλάδα - Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη - «Πρόληψη και Ενδυνάμωση Πο... Greece IT services 3η Υγειονομική Περιφέρεια Μακεδονίας Seen 4 days left 4 Sep 2026 €284,942
Ελλάδα - Υπηρεσίες προμήθειας λογισμικού - ''Προμήθεια λογισμικών της Διεύθυνσης Εγκληματολογικών Ερευνών και της Υποδιεύθυνσης Εγκληματολογ... Greece IT services ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ Seen 13 days left 14 Sep 2026 €608,100
Ελλάδα - Υπηρεσίες σχετιζόμενες με λογισμικά - Υπηρεσίες συντήρησης, υποστήριξης και αναβάθμισης του Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος... Greece IT services ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ Seen €598,500 est. value