Άλλα Θέματα Συμβάσεων (Πρόσκληση για Υποβολή Προσφορών) Greece Mining & basic materials ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ Seen 4 days left 6 Sep 2026 €5,645
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ Greece Mining & basic materials ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ (Δ.Ε.Υ.Α.) ΦΑΡΣΑΛΩΝ Seen 6 days left 8 Sep 2026 €1,334
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΛΙΠΑΣΜΑΤΩΝ Greece Mining & basic materials ΔΗΜΟΣ ΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΥ Seen 6 days left 8 Sep 2026 €4,717
Περιληπτική Διακήρυξη για "Προμήθεια Θραυστού Υλικού Λατομείου, άμμου και ψηφίδας" Greece Mining & basic materials ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ Δ.Ε.Υ.Α. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Seen 15 days left 17 Sep 2026 €120,290
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΥΤΟΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΛΙΠΑΣΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΤΙΚΩΝ ΕΔΑΦΟΥΣ Greece Mining & basic materials ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΒΗΣ Seen 28 days left 30 Sep 2026 €5,026
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ANOIKTOY ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την: ''Προμήθεια αδρανών υλικών'' Greece Mining & basic materials ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Δ.Ε.Υ.Α.Α... Seen 7 days left 9 Sep 2026 €87,400
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ, ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ANOIKTOY ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την: ''Προμήθεια αδρανών υλικών'' Greece Mining & basic materials ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Δ.Ε.Υ.Α.Α... Seen 7 days left 9 Sep 2026 €87,400
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒ. ΠΡΟΣΦ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΗΣ "ΝΤΑΜΑ ΠΙΚΑ" Greece Mining & basic materials ΕΘΝΙΚΗ ΛΥΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ Seen 9 days left 11 Sep 2026 €13,500
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΔΡΑΝΩΝ ΥΛΙΚΩΝ Greece Mining & basic materials ΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ Seen 5 days left 7 Sep 2026 €179,975
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΣΙΔΗΡΟΥ Greece Mining & basic materials ΕΘΝΙΚΗ ΛΥΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ Seen 9 days left 11 Sep 2026 €140,000