ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ Griechenland Bergbau & Grundstoffe ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ (Δ.Ε.Υ.Α.) ΦΑΡΣΑΛΩΝ Gesehen 6 Tage übrig 8 Sep 2026 1.334 €
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΛΙΠΑΣΜΑΤΩΝ Griechenland Bergbau & Grundstoffe ΔΗΜΟΣ ΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΟΥ Gesehen 6 Tage übrig 8 Sep 2026 4.717 €
Περιληπτική Διακήρυξη για "Προμήθεια Θραυστού Υλικού Λατομείου, άμμου και ψηφίδας" Griechenland Bergbau & Grundstoffe ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ Δ.Ε.Υ.Α. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Gesehen 15 Tage übrig 17 Sep 2026 120.290 €
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΥΤΟΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΛΙΠΑΣΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΤΙΚΩΝ ΕΔΑΦΟΥΣ Griechenland Bergbau & Grundstoffe ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΒΗΣ Gesehen 28 Tage übrig 30 Sep 2026 5.026 €
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ANOIKTOY ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την: ''Προμήθεια αδρανών υλικών'' Griechenland Bergbau & Grundstoffe ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Δ.Ε.Υ.Α.Α... Gesehen 7 Tage übrig 9 Sep 2026 87.400 €
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ, ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ANOIKTOY ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την: ''Προμήθεια αδρανών υλικών'' Griechenland Bergbau & Grundstoffe ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Δ.Ε.Υ.Α.Α... Gesehen 7 Tage übrig 9 Sep 2026 87.400 €
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒ. ΠΡΟΣΦ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΗΣ "ΝΤΑΜΑ ΠΙΚΑ" Griechenland Bergbau & Grundstoffe ΕΘΝΙΚΗ ΛΥΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ Gesehen 9 Tage übrig 11 Sep 2026 13.500 €
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΔΡΑΝΩΝ ΥΛΙΚΩΝ Griechenland Bergbau & Grundstoffe ΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ Gesehen 5 Tage übrig 7 Sep 2026 179.975 €
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΣΙΔΗΡΟΥ Griechenland Bergbau & Grundstoffe ΕΘΝΙΚΗ ΛΥΡΙΚΗ ΣΚΗΝΗ Gesehen 9 Tage übrig 11 Sep 2026 140.000 €