Danmark - Luftrensere - Udbud af luftrensere Denmark Furniture & appliances Aarhus Kommune; BØRNEHAVEN MOSEGÅRDEN; ODD FELLOWPLEJEHJEMME... Seen 27 days left 28 Sep 2026 €963,172
Danmark - Skovplantning - Plantning af skov Denmark Agricultural & forestry services Aarhus Kommune Seen 23 days left 24 Sep 2026 €353,412
Danmark - Brandkøretøjer med vandtank - Nordvestjyllands Brandvæsens udbud af opbygning af tankvogn Denmark Transport equipment & vehicles Nordvestjyllands Brandvæsen I/S Seen 24 days left 25 Sep 2026 €267,533
Sewage, refuse, cleaning and environmental services - Call for tenders for transport and treatment of slag from the WTE plant MEC-BioHeat&Po... Denmark Environment, sewage & cleaning Dansk RestproduktHåndtering Amba Seen €300,000 est. value
Danmark - Tryksager og beslægtede produkter - Udbud af kontrakt vedrørende levering af biometriske adgangskort Denmark Printed matter Udlændingestyrelsen Seen 23 days left 24 Sep 2026 €535,053
Danmark - Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed - Udbud på levering af Tekniske Rådgivningsydelser - Tange Sø Stibro Denmark Architecture & engineering services Silkeborg Kommune Seen 3 days left 4 Sep 2026 €240,774
Danmark - Motorkøretøjer til specielle formål - Genudbud TV-bil med optioner på serviceaftale Denmark Transport equipment & vehicles Vandmiljø Randers A/S Seen 15 days left 15 Sep 2026 €484,764
Danmark - Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed - Kristrup Skole - ny multisal, nye klasseværelser, ombygning og mod... Denmark Architecture & engineering services Randers Kommune Seen €401,300 est. value
Danmark - Tunge motorkøretøjer - Indkøb af 4-akslet og 2-akslet elektrisk lastbil til Entreprenørenheden (genudbud) Denmark Transport equipment & vehicles Aarhus Kommune, Teknik og Miljø Seen 14 days left 15 Sep 2026 €936,355
Danmark - Transporttjenester (ikke affaldstransport) - Levering af lastbilydelser med fører Denmark Transport services Aarhus Kommune Seen 9 days left 10 Sep 2026 €856,130
Danmark - Drift af havne og vandveje og hermed beslægtede tjenesteydelser - EU- udbud på driften af Skive Erhvervshavn og Molerkajen på Fur... Denmark Supporting transport services Skive Kommune Seen 8 days left 9 Sep 2026 €856,130
Danmark - Forbrugsvarer til tandpleje - Genudbud af dentale forbrugsartikler - efterår 2026 Denmark Medical equipment & pharmaceuticals Ringkøbing-Skjern Kommune Seen 3 days left 4 Sep 2026 €481,586
Sewage, refuse, cleaning and environmental services - Call for tenders for transport and treatment of slag from the WTE plant Hammel Fjernva... Denmark Environment, sewage & cleaning Dansk RestproduktHåndtering Amba Seen €300,000 est. value
Danmark - Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed - Udbud på levering af Tekniske Rådgivningsydelser - Tange Sø Stibro Denmark Architecture & engineering services Silkeborg Kommune Seen 3 days left 4 Sep 2026 €240,790
Danmark - Vinduespudsning - Vinduespudsning Del 1. (Genudbud) Denmark Environment, sewage & cleaning Aarhus Kommune Seen 29 days left 30 Sep 2026 €462,768
Danmark - Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed - Levering af bygherrerådgivning i forbindelse med opførelse af Lisb... Denmark Architecture & engineering services Aarhus Ejendomme, Aarhus Kommune Seen €668,861 est. value
Danmark - Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed - Bygherrerådgivning vedr. nyt sengeafsnit til Regionspsykiatrien Ra... Denmark Architecture & engineering services Region Midtjylland Seen €936,405 est. value
Danmark - Regnskabs- og revisionsvirksomhed - Revisionsydelser for Vestforsyning A/S Denmark Business services VESTFORSYNING ERHVERV A/S; L-Net A/S; VESTFORSYNING VAND A/S... Seen €668,861 est. value
Danmark - Bygge- og anlægsarbejder - Udførelse af teknik (el og SRO) ifm. etablering af tilslutningsanlæg 725 Denmark Construction work Kredsløb Transmission A/S Seen €668,861 est. value
Danmark - Tjenesteydelser i forbindelse med landbrug, skovbrug, havebrug, akvakultur og biavl - Udbud af drift af boldbaner i Ikast Denmark Agricultural & forestry services Ikast-Brande Kommune Seen €334,430 est. value