Skip to content
Aperlena

Zakup narzędzi chirurgicznych

Open Contract notice 10 days left
Watch this tender

We email you if the deadline moves or a correction is published. Free. Log in

  1. Published
  2. Today
  3. Deadline open for 14 days
  4. Awarded

The Aperlena Verdict

Open race

No supplier dominates: 24 different companies have won the last 24 comparable contracts from this buyer over 5 years. This is a genuinely open race.

Based on 24 comparable awards by this buyer in this sector over 5 years. Every verdict is recorded before the outcome and graded against the award notice. How we score ourselves.

Description

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410092 z dnia 2026-08-27 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup narzędzi chirurgicznych SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: SPECJALISTYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NAD MATKĄ I DZIECKIEM W POZNANIU 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630863147 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Adama Wrzoska 1 1.5.2.) Miejscowość: Poznań 1.5.3.) Kod pocztowy: 60-663 1.5.4.) Województwo: wielkopolskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szoz.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szoz.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup narzędzi chirurgicznych 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-607caee5-1c16-4b10-826d-a178e46e7de1 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410092 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00103734/18/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.22 Narzędzia chirurgiczne, elektrochirurgiczne i laparoskopowe. 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://zampub.szoz.pl/ 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W niniejszym postępowaniu komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy on-line działającej pod adresem https://zampub.szoz.pl 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawcę jest bezpłatne. Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, akceptuje warunki korzystania z Platformy określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej https://zampub.szoz.pl oraz uznaje go za wiążący. Warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w prowadzonych na Platformie e-ProPublico postępowaniach przetargowych jest założenie przez Wykonawcę konta. Użytkownik, chcąc korzystać z pełnej funkcjonalności Platformy e-ProPublico, powinien rozpoczynać pracę od zalogowania się w systemie. W celu wzięcia udziału w postępowaniu prowadzonym na Platformie e-ProPublico Wykonawca powinien zalogować się na utworzone wcześniej indywidulane konto użytkownika i wyszukać interesującą go pozycję przetargu w menu „Ogłoszenia”. Wykonawca przystępuje do udziału w postępowaniu za pomocą funkcji „Zgłoś udział w postępowaniu”, dostępną w szczegółach przetargu na zakładce „Informacje ogólne” oraz uaktywni w szczegółach ogłoszenia dostępne dla Wykonawcy karty „Oferta/Załączniki, Zapytania/Wyjaśnienia” oraz „Wiadomości”, których funkcjonalność pozwoli na przesłanie dokumentów w formie elektronicznej oraz komunikowanie się z Zamawiającym. Wszelkie informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, które Wykonawca chce zastrzec w prowadzonym postępowaniu przy składaniu ofert, jako tajemnicę przedsiębiorstwa, powinny zostać przesłane za pośrednictwem Platformy, w osobnym pliku, na karcie „Oferta/Załączniki”, w tabeli „Część oferty stanowiąca tajemnicę przedsiębiorstwa”, za pomocą opcji „Załącz plik”. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzi się w języku polskim. W postępowaniu o udzielenie zamówienia korespondencja elektroniczna (inna niż oferta Wykonawcy) odbywa się również za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: zampub@szoz.pl, anna.demidow@szoz.pl , Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nieotrzymania przez Wykonawcę informacji związanych z prowadzonym postępowaniem, w przypadku wskazania przez Wykonawcę w ofercie np. błędnego adresu poczty elektronicznej. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu komunikowania się Zamawiającego z Wykonawc

Official source

Source: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Always verify details on the official notice.

Last verified against Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 2 days ago

Documents on Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polish) bids submitted through e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

More from this buyer

Full buyer profile

7 open tenders right now

Recent awards

What this buyer has paid before

Based on 13 comparable contracts this buyer awarded in this sector over the last 4 years.

€89,992
Lower quartile
€187,712
Median award
€319,714
Upper quartile

Most recent awards

Award values as published by the official sources. Use them as a guide, not a rule: scope, lots and duration differ between contracts.