Przejdź do treści
Aperlena

Zakup narzędzi chirurgicznych

Otwarty Ogłoszenie o zamówieniu Zostały 4 dni
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Opublikowano
  2. Dzisiaj
  3. Termin składania otwarte 14 dni
  4. Udzielony oczekuje

Werdykt Aperlena

Otwarty wyścig

Żaden wykonawca nie dominuje: 26 różnych firm wygrało ostatnie 26 porownywalne zamówieńia tego zamawiającego w ciągu 5 lat. To naprawdę otwarty wyścig.

Na podstawie 26 porównywalnych rozstrzygnięć tego zamawiającego w tej branży w ciągu 5 lat. Każdy werdykt jest zapisywany przed wynikiem i oceniany względem ogłoszenia o udzieleniu zamówieńia. Jak się oceniamy.

Opis

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410092 z dnia 2026-08-27 Ogłoszenie o zamówieniu Dostawy Zakup narzędzi chirurgicznych SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: SPECJALISTYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NAD MATKĄ I DZIECKIEM W POZNANIU 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630863147 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: ul. Adama Wrzoska 1 1.5.2.) Miejscowość: Poznań 1.5.3.) Kod pocztowy: 60-663 1.5.4.) Województwo: wielkopolskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@szoz.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szoz.pl 1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej 1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup narzędzi chirurgicznych 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-607caee5-1c16-4b10-826d-a178e46e7de1 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410092 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00103734/18/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.22 Narzędzia chirurgiczne, elektrochirurgiczne i laparoskopowe. 2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA III - UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA 3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://zampub.szoz.pl/ 3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie 3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak 3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W niniejszym postępowaniu komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy on-line działającej pod adresem https://zampub.szoz.pl 3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wykonawcę jest bezpłatne. Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, akceptuje warunki korzystania z Platformy określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej https://zampub.szoz.pl oraz uznaje go za wiążący. Warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w prowadzonych na Platformie e-ProPublico postępowaniach przetargowych jest założenie przez Wykonawcę konta. Użytkownik, chcąc korzystać z pełnej funkcjonalności Platformy e-ProPublico, powinien rozpoczynać pracę od zalogowania się w systemie. W celu wzięcia udziału w postępowaniu prowadzonym na Platformie e-ProPublico Wykonawca powinien zalogować się na utworzone wcześniej indywidulane konto użytkownika i wyszukać interesującą go pozycję przetargu w menu „Ogłoszenia”. Wykonawca przystępuje do udziału w postępowaniu za pomocą funkcji „Zgłoś udział w postępowaniu”, dostępną w szczegółach przetargu na zakładce „Informacje ogólne” oraz uaktywni w szczegółach ogłoszenia dostępne dla Wykonawcy karty „Oferta/Załączniki, Zapytania/Wyjaśnienia” oraz „Wiadomości”, których funkcjonalność pozwoli na przesłanie dokumentów w formie elektronicznej oraz komunikowanie się z Zamawiającym. Wszelkie informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, które Wykonawca chce zastrzec w prowadzonym postępowaniu przy składaniu ofert, jako tajemnicę przedsiębiorstwa, powinny zostać przesłane za pośrednictwem Platformy, w osobnym pliku, na karcie „Oferta/Załączniki”, w tabeli „Część oferty stanowiąca tajemnicę przedsiębiorstwa”, za pomocą opcji „Załącz plik”. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzi się w języku polskim. W postępowaniu o udzielenie zamówienia korespondencja elektroniczna (inna niż oferta Wykonawcy) odbywa się również za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: zampub@szoz.pl, anna.demidow@szoz.pl , Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nieotrzymania przez Wykonawcę informacji związanych z prowadzonym postępowaniem, w przypadku wskazania przez Wykonawcę w ofercie np. błędnego adresu poczty elektronicznej. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu komunikowania się Zamawiającego z Wykonawc

Oficjalne źródło

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 tydzień temu

Dokumenty w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polski) oferty składane przez e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

7 otwartych przetargów w tej chwili

Kto zwykle wygrywa zamówienia tego zamawiającego w tej branży

Na podstawie 26 zamówień z powiązanym profilem firmy z ostatnich 5 lat.

Ile ten zamawiajacy placil wczesniej

Na podstawie 14 porownywalnych zamowien udzielonych przez tego zamawiajacego w tej branzy w ciagu ostatnich 4 lat.

100 272 €
Dolny kwartyl
178 885 €
Mediana wartosci
312 621 €
Gorny kwartyl

Najnowsze udzielenia

Wartosci udzielonych zamowien wedlug publikacji zrodel urzedowych. Traktuj je orientacyjnie: zakres, czesci i czas trwania roznia sie miedzy umowami.