Neu · ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ «ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΦΥΣΗΤΗΡΩΝ ΕΕΛ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ (ΜΟ Griechenland Bauarbeiten ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Gesehen 7 Tage übrig 8 Sep 2026 2.373 €
Neu · ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ«ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΝΕΡΟΥ 2ΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2026» Griechenland Architektur- & Ingenieurdienste ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Gesehen 7 Tage übrig 8 Sep 2026 17.955 €
Neu · ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ-ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΣΙΤΙΣΗΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΩΦΕΛΟΥΜΕΝΩΝ ΚΗΦΗ Griechenland Hotel-, Restaurant- & Cateringdienste ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Gesehen 16 Tage übrig 17 Sep 2026 91.945 €
Πρόσκληση για την Προμήθεια υλικών για την εφαρμογή προγράμματος μαζικών στειρώσεων αδέσποτων ζώων Griechenland Medizintechnik & Arzneimittel ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Gesehen 2 Tage übrig 4 Sep 2026 3.831 €
ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΕΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Griechenland Bauarbeiten ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Gesehen 9 Tage übrig 10 Sep 2026 179.839 €
Ολοκληρωμένη ενεργειακή αναβάθμιση Κτιρίου Πολλαπλών Χρήσεων Αγγίτη Griechenland Bauarbeiten ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Gesehen 2 Tage übrig 4 Sep 2026 91.130 €
Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για «Έκτακτη επισκευή, συντήρηση και καθαρισμός βυθιζόμενων κάδων» Griechenland ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Gesehen 29 Tage übrig 30 Sep 2026 940 €