ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΜΑΖΙΚΕΣ ΣΤΕΙΡΩΣΕΙΣ Grecia Apparecchiature mediche e farmaceutici ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Già vista 1 giorno rimasto 2 set 2026 3.832 €
Πρόσκληση για την Προμήθεια υλικών για την εφαρμογή προγράμματος μαζικών στειρώσεων αδέσποτων ζώων Grecia Apparecchiature mediche e farmaceutici ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Già vista 3 giorni rimasti 4 set 2026 3.831 €
ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΕΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Grecia Lavori di costruzione ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Già vista 10 giorni rimasti 10 set 2026 179.839 €
Ολοκληρωμένη ενεργειακή αναβάθμιση Κτιρίου Πολλαπλών Χρήσεων Αγγίτη Grecia Lavori di costruzione ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Già vista 3 giorni rimasti 4 set 2026 91.130 €
Πρόσκληση υποβολής προσφοράς για «Έκτακτη επισκευή, συντήρηση και καθαρισμός βυθιζόμενων κάδων» Grecia ΔΗΜΟΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Già vista 30 giorni rimasti 30 set 2026 940 €