Zum Inhalt springen
Aperlena

Zakup systemu SIEM

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Vergeben

Beschreibung

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401120 z dnia 2026-08-20 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup systemu SIEM SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długosiodło 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668114 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 2 1.5.2.) Miejscowość: Długosiodło 1.5.3.) Kod pocztowy: 07-210 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki 1.5.7.) Numer telefonu: +48 29 64 23 650 1.5.8.) Numer faksu: +48 29 74 12 526 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@dlugosiodlo.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dlugosiodlo.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://dlugosiodlo.ezamawiajacy.pl 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup systemu SIEM 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d5cd125-983a-4856-8f2c-88732188dac8 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401120 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005836/03/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 Dostawy w ramach projektu "Cyberbezpieczny samorząd" 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.12.) Nazwa projektu lub programu: Zadanie jest finansowane w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23. 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348770 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.12.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak 4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 208491,06 PLN 4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 85365,85 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia 1) Przedmiot zamówienia stanowi zakup systemu SIEM, w tym m.in.: 1.1. Dostarczenie do siedziby Zamawiającego systemu SIEM (Security Information and Event Management) oraz udzielenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego subskrypcji licencji na jego korzystanie do dnia 30 września 2026 r. - jeśli takowe występują dla dostarczonego systemu i mają okres trwania inny niż wieczysty. 1.2 . Dostarczenie dokumentów wystawionych przez producenta systemu, potwierdzających udzielenie subskrypcji licencji - jeśli takowe występują dla dostarczonego systemu. 1.3. Przeprowadzenie usługi instalacji, konfiguracji, wdrożenia i integracji systemu w środowisku Zamawiającego zgodnie z postanowieniami niniejszego dokumentu i Umowy w uzgodnieniu z Zamawiającym, zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wykonywania projektów teleinformatycznych oraz najlepszymi praktykami w ich realizacji. 1.4. Przeprowadzenie przez Wykonawcę warsztatów powdrożeniowych dla pracowników Zamawiającego, a także przekazanie materiałów szkoleniowych i instrukcji. 1.5. Świadczenie wsparcia technicznego dla dostarczonego systemu. 1.6. Udzielenie przez Wykonawcę dla Zamawiającego gwarancji jakości na wykonane usługi instalacyjno-wdrożeniowe. 2) Przedmiot zamówienia jest finansowany z Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23. 3) Przedmiot zamówienia i jego szczegółowe warunki, zakres i sposób wykonania zamówienia określone są w Opisie przedmiotu zamówienia (zał. nr 9 do SWZ) zawierającym minimalne wymagania odnoszące się do przedmiotu zamówienia. 4) Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje dostarczenie do siedziby Zamawiającego w Długosiodle przy ulicy T. Kościuszki 2, 07-210 Długosiodło na koszt i ryzyko Wykonawcy urządzeń zgodnie z wymaganiami technicznymi określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia (zał. nr 9 do SWZ). 5) Oferowany przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy oraz powinien spełniać minimalne wymagania - nie gorsze niż - określone w Opisie przedmiotu zamówienia (zał. nr 9 do SWZ). 6) Zamawiający wyma

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Woche

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

1 offene Ausschreibung derzeit

Jüngste Vergaben