Przejdź do treści
Aperlena

Zakup systemu SIEM

Udzielony Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia Nie opublikowano terminu
Obserwuj ten przetarg

Napiszemy, jeśli zmieni się termin lub pojawi się sprostowanie. Za darmo. Zaloguj się

  1. Opublikowano
  2. Udzielony

Opis

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00401120 z dnia 2026-08-20 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy Zakup systemu SIEM SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długosiodło 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668114 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 2 1.5.2.) Miejscowość: Długosiodło 1.5.3.) Kod pocztowy: 07-210 1.5.4.) Województwo: mazowieckie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki 1.5.7.) Numer telefonu: +48 29 64 23 650 1.5.8.) Numer faksu: +48 29 74 12 526 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@dlugosiodlo.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dlugosiodlo.pl 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://dlugosiodlo.ezamawiajacy.pl 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Zakup systemu SIEM 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d5cd125-983a-4856-8f2c-88732188dac8 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00401120 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005836/03/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 Dostawy w ramach projektu "Cyberbezpieczny samorząd" 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak 2.12.) Nazwa projektu lub programu: Zadanie jest finansowane w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23. 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348770 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.12.2026 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak 4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 208491,06 PLN 4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 85365,85 PLN 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia 1) Przedmiot zamówienia stanowi zakup systemu SIEM, w tym m.in.: 1.1. Dostarczenie do siedziby Zamawiającego systemu SIEM (Security Information and Event Management) oraz udzielenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego subskrypcji licencji na jego korzystanie do dnia 30 września 2026 r. - jeśli takowe występują dla dostarczonego systemu i mają okres trwania inny niż wieczysty. 1.2 . Dostarczenie dokumentów wystawionych przez producenta systemu, potwierdzających udzielenie subskrypcji licencji - jeśli takowe występują dla dostarczonego systemu. 1.3. Przeprowadzenie usługi instalacji, konfiguracji, wdrożenia i integracji systemu w środowisku Zamawiającego zgodnie z postanowieniami niniejszego dokumentu i Umowy w uzgodnieniu z Zamawiającym, zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wykonywania projektów teleinformatycznych oraz najlepszymi praktykami w ich realizacji. 1.4. Przeprowadzenie przez Wykonawcę warsztatów powdrożeniowych dla pracowników Zamawiającego, a także przekazanie materiałów szkoleniowych i instrukcji. 1.5. Świadczenie wsparcia technicznego dla dostarczonego systemu. 1.6. Udzielenie przez Wykonawcę dla Zamawiającego gwarancji jakości na wykonane usługi instalacyjno-wdrożeniowe. 2) Przedmiot zamówienia jest finansowany z Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23. 3) Przedmiot zamówienia i jego szczegółowe warunki, zakres i sposób wykonania zamówienia określone są w Opisie przedmiotu zamówienia (zał. nr 9 do SWZ) zawierającym minimalne wymagania odnoszące się do przedmiotu zamówienia. 4) Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje dostarczenie do siedziby Zamawiającego w Długosiodle przy ulicy T. Kościuszki 2, 07-210 Długosiodło na koszt i ryzyko Wykonawcy urządzeń zgodnie z wymaganiami technicznymi określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia (zał. nr 9 do SWZ). 5) Oferowany przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy oraz powinien spełniać minimalne wymagania - nie gorsze niż - określone w Opisie przedmiotu zamówienia (zał. nr 9 do SWZ). 6) Zamawiający wyma

Oficjalne źródło

Źródło: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Zawsze weryfikuj szczegóły w oficjalnym ogłoszeniu.

Ostatnia weryfikacja w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) 1 tydzień temu

Dokumenty w Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polski) oferty składane przez e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Więcej od tego zamawiającego

Pełny profil zamawiającego

1 otwarty przetarg w tej chwili

Ostatnie udzielenia