Zum Inhalt springen
Aperlena

„Zakup samochodu dla WTZ”

Vergeben Vergabebekanntmachung Keine Frist veröffentlicht
Ausschreibung beobachten

Wir mailen Ihnen, wenn sich die Frist ändert oder eine Berichtigung erscheint. Kostenlos. Anmelden

  1. Veröffentlicht
  2. Vergeben

Beschreibung

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400075 z dnia 2026-08-20 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy „Zakup samochodu dla WTZ” SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Aleksandrowa Kujawskiego 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866382 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Słowackiego 8 1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów Kujawski 1.5.3.) Kod pocztowy: 87-700 1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski 1.5.7.) Numer telefonu: 542826820 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@aleksandrowkujawski.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mst-aleksandrow-kujawski.rbip.mojregion.info/8/strona-glowna-bip.html 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/pn/aleksandrowkujawski 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: „Zakup samochodu dla WTZ” 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-428be485-f6eb-4f37-a38f-64e65ce25520 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400075 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055273/06/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 Zakup samochodu dla WTZ 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295022 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2026.WTZ 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Zakup samochodu dla WTZ” polegającego na dostawie samochodu osobowego zwanego „mikrobusem”, który w wersji standardowej jest samochodem 9-cio miejscowym, specjalnie przystosowanym do przewozu osób na wózkach inwalidzkich. Zamawiający realizuje projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pn. „Dostępny transport dla uczestników WTZ w Aleksandrowie Kujawskim”, w ramach „Programu wyrównywania różnić między regionami III” w obszarze D. Zaoferowany przez Wykonawcę samochód powinien być fabrycznie nowy, nieużywany, nie poddany jakimkolwiek naprawom, pochodzący z produkcji z 2025 lub 2026 roku, pełnowartościowy, kompletny, wolny od wad, w tym wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, a ponadto spełniający wymagania techniczne określone przez obowiązujące w Polsce przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych w tym wynikające z ustawy Prawo o ruchu drogowym i przepisów wykonawczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 6 - Wzór umowy. Wymagane spełnienie wszystkich wskazanych wymagań. 4.5.3.) Główny kod CPV: 34114400-3 - Minibusy 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214990,00 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 278636,80 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243540,00 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie 7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro prze

Amtliche Quelle

Quelle: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Prüfen Sie alle Angaben stets in der amtlichen Bekanntmachung.

Zuletzt mit Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) abgeglichen vor 1 Woche

Unterlagen auf Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (Polnisch) Angebotsabgabe über e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Mehr von diesem Auftraggeber

Vollständiges Auftraggeberprofil

2 offene Ausschreibungen derzeit

Jüngste Vergaben