Saltar al contenido
Aperlena

„Zakup samochodu dla WTZ”

Adjudicada Adjudicación de contrato Sin fecha límite publicada
Vigilar esta licitación

Te escribimos si cambia el plazo o se publica una corrección. Gratis. Iniciar sesión

  1. Publicada
  2. Adjudicada

Descripción

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00400075 z dnia 2026-08-20 Ogłoszenie o wyniku postępowania Dostawy „Zakup samochodu dla WTZ” SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.) Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Aleksandrowa Kujawskiego 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866382 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.) Ulica: Słowackiego 8 1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów Kujawski 1.5.3.) Kod pocztowy: 87-700 1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie 1.5.5.) Kraj: Polska 1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski 1.5.7.) Numer telefonu: 542826820 1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@aleksandrowkujawski.pl 1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mst-aleksandrow-kujawski.rbip.mojregion.info/8/strona-glowna-bip.html 1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/pn/aleksandrowkujawski 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego 1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE 2.1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: „Zakup samochodu dla WTZ” 2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-428be485-f6eb-4f37-a38f-64e65ce25520 2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00400075 2.6.) Wersja ogłoszenia: 01 2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-20 2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055273/06/P 2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.2.1 Zakup samochodu dla WTZ 2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak 2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295022 SEKCJA III - TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ 3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy SEKCJA IV - PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2026.WTZ 4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie 4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy 4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Zakup samochodu dla WTZ” polegającego na dostawie samochodu osobowego zwanego „mikrobusem”, który w wersji standardowej jest samochodem 9-cio miejscowym, specjalnie przystosowanym do przewozu osób na wózkach inwalidzkich. Zamawiający realizuje projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pn. „Dostępny transport dla uczestników WTZ w Aleksandrowie Kujawskim”, w ramach „Programu wyrównywania różnić między regionami III” w obszarze D. Zaoferowany przez Wykonawcę samochód powinien być fabrycznie nowy, nieużywany, nie poddany jakimkolwiek naprawom, pochodzący z produkcji z 2025 lub 2026 roku, pełnowartościowy, kompletny, wolny od wad, w tym wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, a ponadto spełniający wymagania techniczne określone przez obowiązujące w Polsce przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych w tym wynikające z ustawy Prawo o ruchu drogowym i przepisów wykonawczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 6 - Wzór umowy. Wymagane spełnienie wszystkich wskazanych wymagań. 4.5.3.) Główny kod CPV: 34114400-3 - Minibusy 4.5.4.) Dodatkowy kod CPV: 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA 5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy SEKCJA VI OFERTY 6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9 6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9 6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0 6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0 6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5 6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214990,00 PLN 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 278636,80 PLN 6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243540,00 PLN 6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie 6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA 7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie 7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro prze

Fuente oficial

Fuente: Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP)

Verifica siempre los detalles en el anuncio oficial.

Última verificación con Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) hace 1 semana

Documentos en Biuletyn Zamówień Publicznych (e-Zamówienia, UZP) (polaco) ofertas presentadas a través de e-Zamowienia (ezamowienia.gov.pl)

Más de este comprador

Perfil completo del comprador

2 licitaciones abiertas ahora mismo

Adjudicaciones recientes