Nowe · Erstellung Baumgruben und Rodungen Baumstrünken in Grünanlagen - Stadt Zürich 2027 - 2029, Optional 2030, 2031 Szwajcaria Usługi rolnicze i leśne TED - Grün Stadt Zürich (GSZ) Obejrzane 38 dni do końca 8 paź 2026
Nowe · Contratación de la ejecución del “Proyecto de restauración hidrológico-forestal de tres barrancos ubicados en el término municipal de Valtie... Hiszpania Usługi rolnicze i leśne la Directora General de Medio Ambiente Obejrzane 642 890 € wartość szac.
Nowe · Schweiz - Dienstleistungen im Gartenbau - Submission Grünflächenpflege ETH Zürich in 4 Losen Szwajcaria Usługi rolnicze i leśne ETH Zürich - Abt. Facility Services Obejrzane 53 dni do końca 23 paź 2026
Nowe · Dienstleistungen in der Forstwirtschaft - Motormanuelle Holzernte 4. Q 2026 und 1. Q 2027 Niemcy Usługi rolnicze i leśne Landesbetrieb Forst Brandenburg - Vergabemanagement Standort... Obejrzane 9 dni do końca 9 wrz 2026
Nowe · Česko - Kácení stromů - D6 Karlovy Vary - Olšová Vrata - Kácení lesní a mimolesní zeleně Czechy Usługi rolnicze i leśne Ředitelství silnic a dálnic s. p. Obejrzane 35 dni do końca 5 paź 2026 1 563 801 €
Nowe · Location de faucheuses ou de matériel agricole avec opérateur - Location d'un engin avec chauffeur équipé d’une faucheuse sous glissières -... Francja Usługi rolnicze i leśne Département du Rhône Obejrzane 30 dni do końca 30 wrz 2026
Nowe · Slovenija - Storitve na področju kmetijstva, gozdarstva, hortikulture, akvakulture in čebelarstva - IZVEDBA UKREPOV PRILAGAJANJA NA PODNEBNE... Słowenia Usługi rolnicze i leśne NOTRANJSKI REGIJSKI PARK Obejrzane 8 dni do końca 8 wrz 2026
Nowe · Nederland - Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij - RAW-Raamovereenkomst Onderhoud groenvoorzieningen op terreinen A... Holandia Usługi rolnicze i leśne Waterschap Rivierenland Obejrzane 42 dni do końca 12 paź 2026 1 800 000 €
Nowe · Nederland - Tuinbouwdiensten - Onderhoud natuur, terreinen en infrastructuur Holandia Usługi rolnicze i leśne Dunea N.V. Obejrzane 71 dni do końca 10 lis 2026 2 220 000 €
Nowe · Servicios de mantenimiento de campos deportivos - Mantenimiento de los terrenos de juego de césped artificial de los campos de fútbol munici... Hiszpania Usługi rolnicze i leśne Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Málaga Obejrzane 31 dni do końca 1 paź 2026 279 147 €
Nowe · România - Servicii de exploatare forestieră - Servicii de exploatare ML si transport busteni lemn fasonat pentru anul 2026 - OS Nera - D.S.... Rumunia Usługi rolnicze i leśne REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA - D.S. Caras-Sever... Obejrzane 14 dni do końca 14 wrz 2026 262 669 €
Nowe · Services d'élagage - HA_NDO_202589 CC ENTRETIEN ESPACES VERTS Francja Usługi rolnicze i leśne SOCIETE HYDRO-ELECTRIQUE DU MIDI Obejrzane
Nowe · Réalisation et entretien d'espaces verts - Entretien des Espaces Verts Belgia Usługi rolnicze i leśne La Maison Liégeoise SRL Obejrzane 30 dni do końca 30 wrz 2026
Nowe · România - Servicii de exploatare forestieră - Servicii de exploatare ML si transport busteni lemn fasonat pentru anul 2026 - OS Resita - D.S... Rumunia Usługi rolnicze i leśne REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA - D.S. Caras-Sever... Obejrzane 14 dni do końca 14 wrz 2026 252 102 €
Nowe · Nederland - Beplanten en onderhouden van groengebieden - UTV - Groenonderhoud 2027-2031 (DIG-18722) Holandia Usługi rolnicze i leśne Hoogheemraadschap van Rijnland Obejrzane
Nowe · România - Servicii de exploatare forestieră - Servicii de exploatare ML si transport busteni lemn fasonat pentru anul 2026 - OS Rusca Montan... Rumunia Usługi rolnicze i leśne REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA - D.S. Caras-Sever... Obejrzane 14 dni do końca 14 wrz 2026 203 695 €
Nowe · România - Servicii de exploatare forestieră - Servicii de exploatare ML si transport busteni lemn fasonat pentru anul 2026 - OS Mehadia, Bai... Rumunia Usługi rolnicze i leśne REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA - D.S. Caras-Sever... Obejrzane 14 dni do końca 14 wrz 2026 159 200 €
Nowe · Services d'entretien de terrains - Production, fourniture, transport et plantation de végétaux destinés aux opérations de restauration écolo... Francja Usługi rolnicze i leśne CELRL 17 Obejrzane 35 dni do końca 5 paź 2026
Nowe · Servizi di manutenzione di giardini ornamentali o ricreativi - PROCEDURA APERTA IN MODALITA' TELEMATICA, EX ART. 71 del D.lgs. n. 36/2023, P... Włochy Usługi rolnicze i leśne Aspes S.p.A. Obejrzane 42 dni do końca 12 paź 2026 1 946 104 €
Nowe · România - Servicii de exploatare forestieră - Servicii exploatări forestiere pentru anul de producție 2026 la Ocolul silvic Tisau Rumunia Usługi rolnicze i leśne REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA Obejrzane 35 dni do końca 5 paź 2026 72 253 €