Nowe · Systeme de levage (Lot 20) Szwajcaria Maszyny przemysłowe Transports Montreux-Vevey-Riviera SA - Infrastructure Projet... Termin przedłużony Obejrzane 31 dni do końca 1 paź 2026
Nowe · Ελλάδα - Ρουφράκτες (θυροφράγματα) - Δ8488 Grecja Maszyny przemysłowe ΕΤΑΙΡΙΑ ΥΔΡΕΥΣΕΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΕΩΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΗΣ Α.Ε. (Ε.ΥΔ.Α.... Obejrzane 50 dni do końca 20 paź 2026 1 385 000 €
Nowe · Česko - Zařízení pro manipulaci s kontejnery - 26-089 Automobilový nosič kontejnerů S3 Czechy Maszyny przemysłowe Správa státních hmotných rezerv Obejrzane 42 dni do końca 12 paź 2026 198 988 €
Nowe · Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen - Armaturengruppen (DN 600) inkl. Ausführungsplanung (mosaHYc) Niemcy Maszyny przemysłowe Creos Deutschland Wasserstoff GmbH Obejrzane 7 dni do końca 7 wrz 2026
Nowe · Maszyny do rurociągów - Zakup w formie leasingu systemu do bezwykopowej renowacji i naprawy sieci oraz przyłączy kanalizacyjnych Polska Maszyny przemysłowe Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z... Obejrzane 31 dni do końca 1 paź 2026
Nowe · Industrielle Maschinen - Automatisierte Wiegeanlage für Münzrohlinge (Ronden) - 2. Versuch Austria Maszyny przemysłowe Münze Österreich Aktiengesellschaft Obejrzane 280 000 € wartość szac.
Nowe · Turbiny gazowe - Dostawa dwóch wysp turbinowych dla lokalizacji Łagisza wraz z usługami towarzyszącymi z prawem opcji dostawy jednej wyspy t... Polska Maszyny przemysłowe TAURON Ciepło sp. z o.o. Obejrzane 25 dni do końca 25 wrz 2026
Nowe · Česko - Frézy - Dodání a instalace portálového centra Czechy Maszyny przemysłowe ŽĎAS, a.s. Obejrzane
Nowe · Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke - Wafer Burn In Test (ENAS-11.1.3) - PR1212932-3340-P Niemcy Maszyny przemysłowe Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12 Obejrzane
Nowe · Sverige - Kyl- och ventilationsutrustning - Ramavtal Luftfilter till ventilationssystem Szwecja Maszyny przemysłowe Uppsala kommun Obejrzane 30 dni do końca 30 wrz 2026 900 090 €
Nowe · Nederland - Pompen en compressoren - Levering en onderhoud van mobiele pompsystemen Holandia Maszyny przemysłowe Waterschap Limburg Obejrzane 46 dni do końca 16 paź 2026
Nowe · Installation de lavage - Acquisition d'un système semi automatisé de lavage de biberons - Plateforme PhenoICMice de l'Institut du cerveau. Francja Maszyny przemysłowe INSERM DELEGATION REGIONALE PARIS IDF Centre Est Obejrzane 30 dni do końca 30 wrz 2026
Nowe · Abwasserpumpen - 22., Erweiterung HW Breitenlee Austria Maszyny przemysłowe Stadt Wien - Wien Kanal Obejrzane 42 dni do końca 13 paź 2026
Nowe · Refrigerating equipment - Helium Refrigeration System (HRS) for Isotope Separation System (ISS) of ITER Fuel Cycle Hiszpania Maszyny przemysłowe The European Joint Undertaking for ITER and the Development... Obejrzane 9 300 000 € wartość szac.
Nowe · Machine tools operated by laser and machining centres - Request for Tenders for the Supply of The Design, Supply, Installation and Commissio... Irlandia Maszyny przemysłowe Kerry Education and Training Board Obejrzane 35 dni do końca 5 paź 2026 550 000 €
Nowe · Ręczne narzędzia elektromechaniczne - Zakup elektronarzędzi wraz z akcesoriami RZGW Bydgoszcz Polska Maszyny przemysłowe Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Obejrzane 23 dni do końca 23 wrz 2026
Nowe · Magyarország - Mosodai mosógépek, vegytisztító gépek vagy szárítógépek - Mosodai gépek beszerzése Węgry Maszyny przemysłowe Sopronkőhidai Ipari és Szolgáltató Kft. Obejrzane 31 dni do końca 1 paź 2026
Nowe · Česko - Šoupátka - Rámcová dohoda na dodávku armatur Czechy Maszyny przemysłowe VODÁRNA PLZEŇ a.s. Obejrzane 35 dni do końca 5 paź 2026 4 705 248 €
Nowe · Gabelstapler, Kraftkarren, Bahnhofs-Zugkraftkarren - Rahmenvertrag für Beschaffung und Service von Gabelstaplern/Flurförderfahrzeugen Niemcy Maszyny przemysłowe EnBW Energie Baden-Württemberg AG Obejrzane
Nowe · Urządzenia chłodnicze i mrożące - ZP3/8389/26 - Sprzedaż z dostawą aparatury i materiałów laboratoryjnych (przedmiot zamówienia został podzi... Polska Maszyny przemysłowe Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Obejrzane 10 dni do końca 10 wrz 2026