ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ Grecja Meble i sprzęt AGD ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Obejrzane 3 dni do końca 4 wrz 2026 12 500 €
Προκήρυξη του έργου: «Συμμόρφωση μέτρων πυροπροστασίας στις σχολικές μονάδες της Δ.Ε Ν.Αρτάκης» Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Zmiana przedmiotu Obejrzane 9 dni do końca 10 wrz 2026 152 632 €
Διακήρυξη έργου: «Συμμόρφωση μέτρων πυροπροστασίας στις σχολικές μονάδες της Δ.Ε Αρτάκης» Grecja Roboty budowlane ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Zmiana przedmiotu Obejrzane 9 dni do końca 10 wrz 2026 152 632 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες φροντίδας δένδρων - ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 531-2026 Grecja Usługi rolnicze i leśne ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Obejrzane 20 dni do końca 21 wrz 2026 799 977 €
Ελλάδα - Διάφορα προϊόντα διατροφής - ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 862-2026 Grecja Żywność i napoje ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Obejrzane 20 dni do końca 21 wrz 2026 1 125 311 €
Ελλάδα - Χρώματα επίχρισης - Προμήθεια υλικών για την συντήρηση των εγκαταστάσεων του Δήμου Χαλκιδέων για το έτος 2026 Grecja Materiały budowlane ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Obejrzane 13 dni do końca 14 wrz 2026 1 665 512 €