ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ Grecia Mobiliario y electrodomésticos ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Visto 3 días restantes 4 sep. 2026 12.500 €
Προκήρυξη του έργου: «Συμμόρφωση μέτρων πυροπροστασίας στις σχολικές μονάδες της Δ.Ε Ν.Αρτάκης» Grecia Trabajos de construcción ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Objeto cambiado Visto 9 días restantes 10 sep. 2026 152.632 €
Διακήρυξη έργου: «Συμμόρφωση μέτρων πυροπροστασίας στις σχολικές μονάδες της Δ.Ε Αρτάκης» Grecia Trabajos de construcción ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Objeto cambiado Visto 9 días restantes 10 sep. 2026 152.632 €
Ελλάδα - Υπηρεσίες φροντίδας δένδρων - ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 531-2026 Grecia Servicios agrícolas y forestales ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Visto 20 días restantes 21 sep. 2026 799.977 €
Ελλάδα - Διάφορα προϊόντα διατροφής - ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 862-2026 Grecia Alimentos y bebidas ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Visto 20 días restantes 21 sep. 2026 1.125.311 €
Ελλάδα - Χρώματα επίχρισης - Προμήθεια υλικών για την συντήρηση των εγκαταστάσεων του Δήμου Χαλκιδέων για το έτος 2026 Grecia Materiales de construcción ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ Visto 13 días restantes 14 sep. 2026 1.665.512 €